جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
21 مهر 1395 ساعت 13:07
40 نظر

 

انفجار یک آیفون 6 پلاس در هنگام شارژ شدن

بار دیگر انفجار یک دستگاه iPhone 6 Plus این بار در هنگام شارژ شدن خبر ساز شد. صاحب این دستگاه در حوالی ساعت ۳ نیمه شب با صدای عجیب و بوی سوختگی پلاستیک از خواب بیدار شده و دود سیاهی را از آیفون خود مشاهده می‌کند.

شبکه خبری ABC30 از انفجار یک دستگاه iPhone 6 Plus در هنگام شارژ شدن خبر داد. این انفجار که پنجشنبه شب هفته گذشته در کالیفرنیا رخ داد، کاملا به دستگاه آسیب رسانده و آن را غیرقابل استفاده کرده است.

دستگاه آیفون ۶ پلاس مورد اشاره به شارژر اصلی اپل متصل بوده است که صاحب این دستگاه در حوالی ساعت ۳ نیمه شب با صدای عجیب و بوی سوختگی پلاستیک از خواب بیدار شده و دود سیاهی را از آیفون خود مشاهده می‌کند.

بر اساس این گزارش این آیفون ۳ ماه خریداری شده بود و صاحب این دستگاه بعد از مراجعه به فروشگاه محلی اپل و نشان دادن عکس‌هایی از آیفون سوخته خود و تحویل دادن دستگاه آسیب دیده، از آن‌ها یک گوشی جدید دریافت کرده است. هر چند این انفجار خسارت جانی‌ای در پی نداشته است، اما میزی که گوشی بر روی آن قرار داشت، عینک و همچنین استند و نگه‌دارنده اپل واچ در اثر این اتفاق آسیب دیده‌اند.

در چند هفته گذشته این دومین باری است که اخبار مربوط به سوختن گوشی آیفون ۶ پلاس به گوش می‌رسد. در مورد قبلی نیز گوشی آیفون ۶ پلاس یک دانشجو در جیب او شروع به آتش گرفتن کرد. هنوز علت این اتفاقات مشخص نشده است و شرکت اپل اعلام کرده است که تا هنگام بررسی کامل گوشی‌های آسیب دیده نمی‌تواند درباره چرایی این اتفاق اظهار نظری بکند.نظرات کاربران

در حال بارگذاری