سرویس خبر
10 مهر 1395 ساعت 15:42
6 نظر

 

سامسونگ در اندیشه افزایش فروش 60 درصدی ساعت هوشمند Gear S3

سامسونگ اینبار تصمیم دارد قدم‌های محکم‌تری در بازار ساعت‌های هوشمند بردارد و می‌خواهد ساعت هوشمندش، Gear S3 انتخاب اول کاربران باشد.

سامسونگ در ایفا 2016 برلین از نسل جدید ساعت هوشمند خود، Gear S3 رونمایی کرد اما هنوز فروش این ساعت را آغاز نکرده است. اکنون گزارش‌های جدیدی از کره جنوبی به گوش می‌رسد. ساعت هوشمند سامسونگ، Gear S3 در پایان اکتبر در بیشتر بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. سامسونگ به ساعت هوشمند خود امید بسیاری بسته است با وجود اینکه اپل نیز در آستانه عرضه ساعت هوشمند جدیدی است.

به نظر می‌رسد سامسونگ هدف فروش Gear S3 را 60 درصد افزایش داده است و این بار می خواهد فروش ساعت هوشمند جدید خود را نسبت به نسل قبلی سال گذشته اش، 60 درصد بیشتر کند. این شرکت انتظار دارد 5 میلیون دستگاه Gear S3 به فروش برساند اما مشخص نیست 5 میلیون دستگاه را در چه بازه زمانی به فروش خواهد رساند. سامسونگ سال گذشته موفق به فرش 3.1 میلیون گجت پوشیدنی شد.

ساعت هوشمند Gear S3 دو نسخه classic و frontier دارد که نسخه frontier آن مجهز به اتصال 4G-LTE است. انتظار می‌رود این ساعت هوشمند قیمتی حدود 400 یورو در اروپا داشته باشد.  10 مهر 1395
6 نظر
4.17
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری