تست همراه اول

سرویس خبر
7 مهر 1395 ساعت 16:09
18 نظر

 

ال جی V20 در آستانه ورود به بازار

علاقه‌مندان به گوشی‌های پرقدرت سری V ال‌جی در انتظار ورود جدیدترین عضو آن یعنی V20 به بازار هستند. ال‌جی اعلام کرده که از فردا این گوشی در بازار کره جنوبی به‌فروش می‌رسد و تا یک ماه دیگر در بازارهای جهانی عرضه می‌شود.

کمتر از یک ماه از زمان معرفی LG V20‌ می‌گذرد و حالا این گوشی دوست داشتنی در آستانه ورود به بازار قرار دارد. ال‌جی اعلام کرده که از فردا یعنی ۲۹ سپتامبر V20 را در کشور مادر یعنی کره جنوبی وارد بازار می‌کند. پیش از این نیز در هفته گذشته ال‌جی اعلام کرده بود که این هفته موعد قرار گرفتن این گوشی در ویترین فروشگاه‌ها فرا می‌رسد.

ال‌جی همچنین اعلام کرده که طی هفته‌های آتی V20 را در بازار‌های آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا و خاورمیانه نیز عرضه می‌کند. شایعاتی نیز در این زمینه خبر می‌دهند که V20 از ۲۱ اکتبر در آمریکا در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

اما ظاهرا فعلا خبری از فروش V20 در اروپا نیست. این ماه گزارشی منتشر شده بود که اشاره می‌کرد V20 در ابتدای ورودش به بازار در اروپا به‌فروش نخواهد رسید. حالا این گزارش بیشتر به واقعیت نزدیک شده چراکه ال‌جی نیز برنامه خود را برای فروش V20 در اروپا اعلام نکرده است.

بطور حتم تا ۱ ماه آینده که V20 وارد بازار خاورمیانه شود شاهد عرضه رسمی این گوشی در ایران نیز خواهیم بود. بنابراین قیمت و زمان عرضه دقیق این محصول در بازار کشورمان را می‌توانید در آینده نزدیک از جی‌اس‌ام دنبال کنید.  7 مهر 1395
18 نظر
5.00
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری