تست همراه اول

سرویس خبر
17 شهریور 1395 ساعت 15:57
6 نظر

 

آیفون 6 اس، پرفروش‌ترین گوشی درآمریکا!

iPhoen 6s اپل، با اختصاص دادن 11 درصد از کل گوشی‌های به فروش رسیده در آمریکا، پرفروش‌ترین گوشی در سه ماهه مه، ژوئن و ژوئیه لقب گرفته است.

آیفون 6اس اپل نسخه پیشرفته‌تر آیفون 6 این شرکت است که عملکرد سریع‌تر، سنسور اثر انگشت سریع‌ترو دوربین پیشرفته‌تر دارد. هرچند این دو نسخه از آیفون‌های اپل تفاوت زیادی با هم ندارند، آیفون 6اس پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در آمریکا لقب گرفته است.

طبق گزارش تحلیلگران موسسه Kantar World Panel، در سه ماه مه، ژوئن و ژوئیه آیفون 6اس در آمریکا پرفروش‌ترین گوشی بوده و پس از آن گلکسی اس7 و آیفون اس‌ای پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در آمریکا بوده‌اند.

علی رغم انتظارها، به نظر می‌رسد آیفون اس‌ای نیز با استقبال خوب کاربران مواجه شده است. ظاهرا نسل جدید به آیفون 4 اینچی و 400 دلاری اپل نیز تمایل زیادی نشان داده‌اند، البته در حالی که اکثر آنها بیشتر مایل‌اند آیفون 6اس را خریداری کنند.

در مورد ارتقای گوشی آیفون کاربران نظرهای متفاوتی دارند. اگرچه چندی پیش آمار و ارقام نشان داد که 50 درصد کاربران آیفون قصد ارتقای گوشی خود به نسخه جدید این محصول را دارند، موسسه Kantar World Panel انتظار دارد که تنها 29 درصد کاربران آیفون قبلی نسبت به خرید آیفون 7 یا 7 پلاس اقدام کنند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا تغییرات آیفون دلدادگان این دیوایس را به خرید نسخه جدید این گوشی ترغیب می‌کند یا خیر. نظر شما چیست؟  17 شهریور 1395
6 نظر
3.75
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری