تست همراه اول

سرویس خبر
10 شهریور 1395 ساعت 17:34
2 نظر

 

مانیتورهای مخصوص بازی ایسر معرفی شدند

مانیتورها همانند تلویزیون‌ها هر سال پیشرفته‌تر می‌شوند. علاوه بر افزایش کیفیت، شاهد اضافه شدن ویژگی‌هایی جدید به مانیتورها هستیم که موجب پیشرفته‌تر شدن آن‌ها می‌شوند. امسال ایسر سه مانیتور مخصوص بازی معرفی کرد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

صفحه‌نمایش‌های خمیده آمده‌اند که بمانند. با معرفی مانیتورهای مخصوص بازی در سال 2016 با صفحه‌نمایش خمیده، این حسی است که به ما دست داده و تصور می‌کنیم این صفحه‌نمایش‌های خمیده از بین نخواهند رفت؛ اما این تنها ویژگی مانیتورهای مخصوص بازی نیست که امسال ایسر معرفی کرده است. ایسر امسال در ایفا سه مانیتور مخصوص بازی معرفی کرده که تنها یکی از آن‌ها خمیده است. هر سه مانیتور به تکنولوژی دنبال‌کننده چشم کاربر موسوم به Tobii مجهزند.

برجسته‌ترین مدل بین این سه مانیتور Predator Z271T نام دارد. این مانیتور 27 اینچی، که خمیده هم است، کیفیت Full HD دارد و نرخ به‌روزرسانی آن 144Hz است. شاید این مانیتور دوست‌داشتنی به نظر برسد، اما احتمالش زیاد است که خوره‌های بازی مدل 24.5 اینچی XB251HQT را به دلیل نرخ به‌روزرسانی 240Hz یا مدل 27 اینچی XB271HUT را به دلیل صفحه‌نمایش باکیفیت 2560×1440 پیکسل انتخاب کنند.

هر سه مانیتور به تکنولوژی انحصاری انویدیا یعنی G-Sync مجهزند که موجب اجرای روان‌تر بازی‌ها روی مانیتور می‌شود.

اما تکنولوژی Tobii دنبال کردن چشم کاربر چیست؟ آیا این تنها یک کلک تجاری است؟ بله، در حال حاضر استفاده از این تکنولوژی در محصولات کلک تجاری است، زیرا هنوز هیچ کمپانی‌ای نمی‌داند باید چگونه از آن استفاده کند. در حال حاضر تنها چند بازی مانند Deus Ex: Mankind Divided از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند، هرچند در کنار این بازی‌ها به‌سختی می‌توان پنجره‌های ویندوز را نیز با این تکنولوژی کنترل کرد.

قیمت 799 یورو برای مدل Z271T و قیمت 899 یورو برای مدل XB271HUT (که بالاترین کیفیت را دارد) در نظر گرفته شده است.  10 شهریور 1395
2015 بازدید
2 نظر
5.00
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری