تست همراه اول

سرویس خبر
8 مرداد 1395 ساعت 13:44
25 نظر

 

فناوری TST سامسونگ چگونه کار می‌کند؟

سامسونگ فناوری جدیدی به نام Turbo Speed Technology را معرفی کرده‌ است که موجب افزایش عملکرد دستگاه می‌شود بدون اینکه نیازی به افزایش حافظه رم و استفاده از پردازنده سریع‌تر باشد.

همزمان با معرفی Galaxy J2 و Galaxy J2 Pro، سامسونگ فناوری جدیدی به نام Turbo Speed Technology را معرفی کرد که کمک می‌کند تا عملکرد حافظه رم در زمان اجرای اپلیکیشن‌ها و مولتی‌تسکینگ بهبود یابد و بهره‌وری حافظه افزایش پیدا کند.

در ویدئوی زیر سامسونگ توضیح می‌دهد که Turbo Speed Technology چگونه باعث افزایش سرعت و عملکرد دستگاه می‌شود، بدون اینکه به حافظه رم بیشتر و پردازنده سریع‌تر نیازی وجود داشته باشد.

مهندسان سامسونگ با کاهش اندازه اپلیکیشن‌ها، مدیریت رم بهتر و آزادسازی هوشمند حافظه در سیستم عامل، کرنل و سخت‌افزار توانسته‌اند کاری کنند تا گوشی با 2 گیگابایت رم، اپلیکیشن‌ها را 40 درصد سریع‌تر از گوشی با 4 گیگابایت رم اجرا کند. با این فرض، انتظار داریم عملکرد Galaxy J2 Pro بعضی از بخش‌ها حتی از Galaxy S7 نیز بهتر باشد!

اگر ادعای سامسونگ در تاثیرگذاری Turbo Speed Technology درست باشد پس دیگر نیازی به افزایش حافظه رم در گوشی‌های پرچمدارش وجود نخواهد داشت و بخشی از مشکل با این فناوری قابل حل است.

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری