سرویس خبر
5 مرداد 1395 ساعت 13:03
10 نظر

 

آیا آیفون جدید اپل iPhone 6SE نام می‌گیرد؟

در میان شایعاتی که هر روز از آیفون‌های جدید اپل می‌شنویم یک شایعه تازه به گوش رسیده است که عنوان می‌کند آیفون بعدی اپل به جای آیفون 7 آیفون 6 اس ای نام خواهد گرفت.

این روز‌ها بازار شایعات در مورد آیفون‌های جدید اپل داغ است؛ شایعاتی که مطمئن شدن از واقعیت آنها بسیار سخت است. درحالی که اکثر خبرها به نام آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اشاره می‌کنند، منبعی چینی ادعا کرده نام آیفون بعدی اپل iPhone 6SE است و این نام روی جعبه‌های آن درج شده است. اگرچه چند ماه پیش زمزمه‌هایی در مورد عدم نام‌گذاری آیفون‌های 2016 به آیفون 7 شنیده بودیم، بعد از آن خبر‌های بیشتری منتشر نشد.

در شرایطی که به تاریخ برگزاری مراسم اپل نزدیک هستیم، پذیرش این ادعا کمی سخت است. اول به این دلیل که تصویری برای اثبات نام iPhone 6SE تاکنون مشاهده نکرده‌ایم. دلیل دوم این است که اگر اپل بخواهد از نام SE استفاده کند، طبق تجربه iPhone SE، نباید انتظار ظاهر جدیدی برای آیفون داشت، در صورتی که می‌دانیم این شرکت عادت دارد هر دو سال یکبار طراحی گوشی‌های خود را تغییر دهد و امسال هم یکی از آن سال‌هاست.

در هر صورت بهتر است، همچون دیگر شایعات، به این شایعه هم با شک و تردید نگاه کنیم و منتظر رونمایی رسمی از آیفون‌های جدید اپل بمانیم.
نظر شما در مورد این شایعه چیست؟ فکر می‌کنید iPhone 6SE نام مناسبی برای آیفون‌های جدید است و اپل چنین کاری می‌کند یا خیر؟  5 مرداد 1395
10 نظر
3.50
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری