تست همراه اول

سرویس خبر
2 مرداد 1395 ساعت 10:32
9 نظر

 

آیفون 7 هفته آخر شهریور معرفی می‌شود

در سال‌های اخیر همواره ماه سپتامبر مصادف با معرفی آیفون‌های جدید اپل بوده و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. evleaks خبر داده که اپل در تاریخ 12 سپتامبر از آیفون 7 رونمایی می‌کند.

Evan Blass باز هم در حساب توییتر خود یک خبر جنجالی منتشر کرده است. evleaks با یک توییت اعلام کرده که آیفون 7 در هفته دوم سپتامبر معرفی می‌شود. تاریخی که evleaks به آن اشاره کرده ۱۲ سپتامبر است. بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم در بازه زمانی ۲۲ الی ۲۹ شهریور سال جاری رسما با آیفون 7 روبرو شویم.

سابقه تاریخی معرفی آیفون‌ها نشان می‌دهد که اپل هر دو سال یک بار طراحی پرچمدار خود را تغییر می‌دهد. در این بین نیز سال بعد از تغییر طراحی، مدل s آیفون را عرضه می‌کند که در آن بر بهبود سخت‌افزاری آیفون تمرکز شده است. اما با توجه به شایعات منتشرشده از آیفون 7 به نظر می‌رسد امسال این سابقه تاریخی با تغییر مواجه می‌شود. عکس‌ها و ویدئوهایی که از نمونه‌های احتمالی آیفون 7 منتشر شده نشان می‌دهد که طراحی آن تغییر محسوسی نسبت به آیفون 6 و 6s نداشته است. همان بدنه یکپارچه فلزی با گوشه‌های منحنی و خطوط آنتن روی نمای پشتی آن برای سومین سال متوالی در طراحی آیفون حضور دارد و تنها تغییر قابل توجه صورت‌گرفته در طراحی آیفون 7 جابجا شدن خطوط آنتن در نمای پشتی آن است.

برخی تحلیلگران دلیل این اتفاق را به سال ۲۰۱۷ نسبت می‌دهند. سال ۲۰۱۷ دهمین سالگرد عرضه آیفون است و احتمال می‌رود که اپل در این سالگرد یک سورپرایز بزرگ برای کاربران خود تدارک دیده باشد. چه سورپرایزی بهتر از یک آیفون متحول‌شده با طراحی جدید و متفاوت؟!  2 مرداد 1395
9 نظر
5.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری