تست همراه اول

سرویس خبر
31 تیر 1395 ساعت 13:15
6 نظر

 

باتری کیسی که روح اندروید را در کالبد آیفون می‌دمد!

یک شرکت چینی باتری کیسی برای آیفون ساخته است که با اتصال آن به آیفون‌های 6 و 6اس می‌توان سیستم عامل اندروید را بدون هیچ دردسری روی گوشی اجرا کرد و از آن استفاده کرد.

شکی در طراحی خوب و کم‌نقص گوشی‌های آیفون اپل نیست؛ دستگاه‌هایی که کاملا با سیستم عامل iOS هماهنگی دارند و همه چیز را سریع و روان اجرا می‌کنند. از طریف دیگر سیستم عامل اندروید نیز قابلیت‌های خاص خود را دارد که آن را از جهات مختلف نسبت به iOS پیش می‌اندازد.
اگرچه ممکن است کاربران عادی آیفون در زندگی روزمره نیازی به اندروید پیدا نکنند، کاربران حرفه‌ای، که بیشتر با دنیای موبایل سروکار دارند، گاهی نیاز پیدا می‌کنند به سیستم عامل اندروید دسترسی داشته باشند.

یک شرکت چینی به نام Mesuit برای آیفون 6، آیفون 6اس، آیفون 6 پلاس و آیفون 6اس پلاس کیسی تولید کرده است که می‌توان از آن به عنوان باتری کمکی استفاده کرد. اما چیزی که این باتری کیس را خاص می‌کند امکان اجرای سیستم عامل اندروید روی آیفون است!

درون این کیس یک دستگاه کامل موبایل با قابلیت نصب سیم کارت وجود دارد که از نسخه شخصی‌سازی‌شده اندروید به نام Mesuit OS 1.0  بهره می‌برد. این باتری کیس، برخلاف نمونه‌های مشابه، فاقد نمایشگر مجزاست؛ درنتیجه برای نمایش تصاویر از صفحه آیفون استفاده می‌کند.

پس از اتصال باتری کیس Mesuit با پورت لایتنینگ به آیفون، کاربر با اجرای اپلیکیشن مخصوصی قادر به اجرای اندروید خواهد بود. این کیس همچنین در سه ظرفیت 32، 64 و 128 گیگابایتی به فروش می‌رسد که می‌تواند حافظه جانبی لازم برای گوشی آیفون شما را فراهم کند.

باتری کیس Mesuit فعلا در چین برای آیفون‌های 6 و 6اس و با قیمت 150 دلار به فروش می‌رسد. شرکت سازنده این کیس قول داده است به زودی محصول مشابهی را این بار برای گوشی‌های اندروید وارد بازار کند.نظرات کاربران

در حال بارگذاری