تست همراه اول

سرویس خبر
28 تیر 1395 ساعت 14:03
34 نظر

 

تماشا کنید: مقایسه طراحی iPhone 7 با iPhone 6s

اگر تا کنون تنها تصاویری از طراحی احتمالی آیفون 7 را مشاهده کرده‌اید، این بار آیفون 7 اپل در کنار آیفون 6 اس قرار گرفته است و تمام قسمت‌ها و المان‌های بدنه آن کاملا در ویدئو نمایش داده می‌شود.

اگر هنوز در مورد شایعات آیفون 7 اپل، که هفته‌های گذشته بارها به بیرون درز کرد، شک دارید و فکر می‌کنید طراحی نهایی بدنه این گوشی چیز متفاوت‌تری خواهد بود، بهتر است ویدئوی تازه فاش شده از بدنه iPhone 7 را مشاهده کنید که در کنار iPhone 6s قرار گرفته است.

آیفون 7 نشان داده شده در این ویدئو، که به نظر می‌رسد نهایی نیست، تمام شایعات گذشته را تایید می‌کند. تغییر مکان خطوط آنتن، بزرگ‌تر شدن لنز دوربین، حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون، اسپیکرهای دوگانه و تغییر طراحی دکمه‌های راکر صدا همگی در آن دیده می‌شود.

انتظار داریم از iPhone 7 و iPhone 7 Plus در ماه سپتامبر رونمایی شود؛ گوشی‌هایی که برای اولین بار در برابر نفوذ آب مقاوم‌اند و از باتری، پردازنده و دوربین قدرتمندتری نسبت به نسل قبل استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد آیفون نشان داده شده در این ویدئو، که ادعا می‌شود طراحی نهایی آیفون 7 است، چیست؟ فکر می‌کنید تغییرات آن نسبت به آیفون 6اس مناسب است یا طراحان اپل می‌توانستند ظاهر بهتری برای آن فراهم کنند؟نظرات کاربران

در حال بارگذاری