تست همراه اول

سرویس خبر
22 خرداد 1395 ساعت 13:20
29 نظر

همه چیز ممکن است

نام نقل ایرانی روی نسخه بعدی اندروید؟

با درخواست گوگل از کاربران برای انتخاب نام نسخه بعدی اندروید، ایرانی‌ها نام نقل را برای نسخه 7 این سیستم عامل پیشنهاد کردند. حالا به نظر می‌رسد که نقل ایرانی شانس بسیاری برای انتخاب شدن دارد و جزو گزینه‌های نهایی گوگل قرار گرفته است.

با پایان یافتن مهلت ارسال پیشنهادات برای نامگذاری نسخه بعدی اندروید، اکانت رسمی اندروید در توییتر اعلام کرد تا چند هفته دیگر نام نهایی Android N انتخاب می‌شود.

گوگل هر سال نام یک شیرینی یا دسر را برای سیستم عامل جدید خود برمی‌گزیند، اما امسال انتخاب نام اندروید 7 را به کاربران واگذار کرد تا پیشنهاداتشان را از طریق وب سایت Android.com/N ارسال نمایند.

در همین راستا بسیاری از کاربران، از جمله ایرانی‌ها، کمپین‌هایی تشکیل دادند تا بتوانند شانس نام پیشنهادی خود را بالا ببرند. یکی از نام‌هایی که کاربران ایرانی برای نسخه بعدی اندروید پیشنهاد داده بودند نقل بود؛ شیرینی محبوبی که معمولا همراه با چای میل می‌شود. اکنون اگر به آدرس Android.com/N بروید نام Noghl را روی یکی از استیکرها مشاهده می‌کنید که دلیل آن ممکن است پیشنهاد بالای کاربران و نظر مثبت گوگل روی آن باشد.

حال باید صبر کرد و دید آیا نام نقل روی نسخه اندروید گذاشته خواهد شد یا نظر گوگل به نوتلا، نیپام یا ناچوز نزدیک‌تر است. پیش‌بینی شما از نام‌گذاری نسخه بعدی اندروید چیست؟
  22 خرداد 1395
29 نظر
4.35
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری