سرویس خبر
14 اردیبهشت 1395 ساعت 10:51
7 نظر

جنگ در بی‌نهایت

انتشار تریلر رسمی Call of Duty: Infinite Warfare

انتظار به سر رسید و بالاخره کمپانی اکتیویژن اولین تریلر رسمی از بازی Call of Duty: Infinite Warfare را منتشر کرد؛ تریلری که با نمایش گیم پلی بازی و درگیری نیروها در خارج از کره زمین همه علاقه‌مندان به این بازی را غافلگیر کرده است.

شب گذشته شرکت Activision تریلر رسمی عنوان جدید از سری بازی‌های Call of Duty را با نام Infinite Warfare یا جنگ در بی‌نهایت منتشر کرد. در این تریلر بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی و درگیری میان نیروها را می‌بینیم که پر از ربات و شلیک‌های پیاپی و انفجارهای بزرگ است. بخش جذاب ماجرا دیدن سفینه‌های فضایی بزرگ و انجام دادن قسمتی از بازی در خارج از جو زمین است که نشان می‌دهد بخش‌هایی از جنگ با نیروهای دشمن در فضا دنبال خواهد شد.

 

در این تریلر به 4 نوامبر (18 آبان 95) به عنوان تاریخ انتشار Call of Duty: Infinite Warfare اشاره شده است؛ پس ماه‌های زیادی باید صبر کرد تا بتوانیم این بازی را روی پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر بازی کنیم.

شما در مورد تریلر Call of Duty: Infinite Warfare چه نظری دارید؟ آیا فکر می‌کنید جنگ‌های فضایی و کشیده شدن درگیری‌ها به منظومه شمسی باعث جذاب‌تر شدن داستان بازی می‌شود یا اینکه آن را فقط تقلیدی از بازی‌ Halo می‌دانید؟  14 اردیبهشت 1395
7 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری