تست همراه اول

سرویس خبر
5 اردیبهشت 1395 ساعت 17:10
6 نظر

آموزش دانگرید ویندوز موبایل 10 به ویندوز فون 8.1

چگونه از ویندوز 10 موبایل به ویندوز فون 8.1 برگردیم؟

یکی از مشکلات کاربران پس از نصب ویندوز 10 موبایل، چگونگی بازگشت به ویندوز فون 8.1 است. در این نوشته مراحل بازگشت به ویندوز فون 8.1 را برای شما شرح داده‌ایم.

چند وقتی است که نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل برای گوشی‌های ویندوزی منتشر شده است؛ نسخه‌ای که بر خلاف وعده مایکروسافت برای همه گوشی‌هایی که ویندوز 8.1 را روی خود دارند عرضه نشد. اکنون بسیاری از گوشی‌ها همچنان نسخه آزمایشی ویندوز 10 را بر روی خود دارند و امیدی هم به انتشار ویندوز 10 برای آنها نیست. برخی دیگر از کاربران هم نسخه نهایی ویندوز 10 را نصب کرده‌اند، اما به دلیل ابتدایی بودن نسخه نهایی، این نسخه با مشکلات و باگ‌هایی همراه است. این مشکلات در کنار هم باعث شده تا کاربران بسیاری به دنبال راهی برای بازگشت از ویندوز 10 موبایل به ویندوز فون 8.1 باشند. خوشبختانه مایکروسافت با آگاهی از مشکلات این فرایند را بسیار آسان کرده است. در این نوشته به چگونگی دانگرد به ویندوز فون 8.1 می‌پردازیم.

 

 

قبل از شروع کار خوب است توجه داشته باشید که با این کار همه اطلاعات شما پاک می‌شود، پس بهتر است یک نسخه پشتیبان روی وان درایو تهیه کنید یا اطلاعات خود را به حافظه جانبی منتقل کنید.

  • ابتدا باید Windows Recovery Tool را دانلود کنید.
  • حالا گوشی ویندوز فونی خود را به کامپیوتر وصل کنید تا نرم افزار آن را شناسایی کند. اگر گوشی شما شناسایی نشد، روی My Phone Was Not Detected کلیک کنید و دستورالعمل را دنبال کنید.
  • پس از اینکه گوشی شما شناسایی شد، مدل آن را برای ادامه فرایند انتخاب کنید.
  • بخش بعدی که پیش روی شما قرار می‌گیرد نسخه‌های دردسترس سیستم عامل است که شما باید نصب مجدد (reinstall) را انتخاب کنید.
  • حالا گزینه ادامه (Continue) را انتخاب کنید.
  • در ادامه ابزار ریکاوری به دانلود فریم‌ور می‌پردازد که این مرحله با توجه به سرعت اینترنت شما کمی زمان‌بر است. دقت داشته باشید که در این مرحله حدود 1.7 گیگابایت دانلود می‌شود و نباید کابل را جدا کنید.
  • اگر همه چیز خوب پیش برود، شما پیغام «عملیات با موفقیت انجام شد» را می‌بینید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری