تست همراه اول

سرویس خبر
31 فروردین 1395 ساعت 15:44
25 نظر

 

نمونه تصاویر گرفته‌شده با دوربین HTC 10

دوربین اچ‌ تی‌ سی 10 روی کاغذ دوربین بسیار خوبی است که از ویژگی‌ها و امکانات کاملی بهره می‌برد، اما این دوربین در دنیای واقعی چه عملکردی دارد؟ در ادامه مطلب مجموعه‌ای از تصاویر گرفته‌شده با اچ تی سی 10 در اختیارتان قرار گرفته است که می‌توانید کیفیت دوربین این دستگاه را به صورت واقعی بررسی کنید.

در یک هفته گذشته مطالب زیادی در مورد HTC 10 منتشر کردیم و از ظاهر زیبا و سخت‌افزارهای قدرتمند آن گفتیم. اما یکی از مواردی که اچ‌تی‌سی تاکید بسیاری بر آن می‌کند کیفیت دوربین 12 مگاپیکسلی (اولتراپیکسلی) دستگاه است.

دوربین این پرچمدار با داشتن پیکسل‌های بزرگ قادر است در موقعیت‌های کم‌نور تصاویر روشنی به ثبت برساند و لرزشگیر اپتیکی تصویر مانع تار شدن تصاویر بر اثر لرزش دست می‌شود. همچنین فوکوس لیزری خودکار دقت و سرعت فوکوس روی سوژه‌ها را افزایش می‌دهد و فلاش دوگانه آن نیز نور طبیعی‌تری برای عکس گرفتن فراهم می‌کند.

با اینکه این مشخصات روی کاغذ بسیار عالی به نظر می‌رسند، بدون داشتن عکس‌های واقعی گرفته‌شده با HTC 10 نمی‌توان به قدرت و کیفیت حقیقی دوربین آن پی برد. در ادامه مجموعه‌ای از تصاویر گرفته شده با پرچمدار 2016 اچ‌تی‌سی در موقعیت‌های مختلف (فضای بیرونی، فضای داخلی، مایکرو، نور کم) قرار داده شده است که با کلیک کردن روی آنها در اندازه واقعی نمایش داده می‌شوند. این تصاویر را ببینید و نظر خود را در مورد دوربین HTC 10 به ما بگویید.

 


   31 فروردین 1395
25 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری