تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1395 ساعت 10:08
12 نظر

 

مشکل ضبط ویدئوی اسلوموشن در گلکسی اس 7 سامسونگ

برخی صاحبان گوشی Samsung Galaxy S7گزارش کرده‌اند که هنگام ضبط ویدئوی اسلوموشن با سرعت 240 فریم بر ثانیه با مشکل مواجه شده‌اند.

گلکسی اس7 سامسونگ یکی از معدود گوشی‌های موجود در بازار است که قادر به ضبط ویدئوی اسلوموشن با 240 فریم بر ثانیه است. این ویژگی، که این روزها توجه دوستداران ویدئوهای اسلوموشن را جلب کرده، با برخی مشکلات در گوشی‌های سامسونگ مواجه شده است.

صاحبان گوشی گلکسی اس7 از وقفه در هنگام ضبط ویدئوی اسلوموشن 240 فریم بر ثانیه شکایت کرده‌اند. اکنون که این گوشی در نقاط بیشتری از دنیا عرضه شده و کاربران بیشتری این مشکل را گزارش کرده‌اند، این طور به نظر می‌رسد که این مشکل در گوشی‌هایی دیده شده که از تراشه اسنپدراگون 820 بهره می‌برند؛ تراشه ای که در گوشی‌های فروخته‌شده در امریکا استفاده شده است. سامسونگ در اغلب گوشی‌هایی که در بازارهای آسیایی و اروپایی به فروش رسیده از تراشه اگزینوس استفاده کرده است. صاحبان این گوشی‌ها در زمینه ضبط در حالت اسلوموشن شکایتی نکرده‌اند. در مورد گلکسی اس7 اج سامسونگ نیز چنین مشکلی گزارش نشده است.

 

 

سامسونگ تا کنون رسما در این باره حرفی نزده، اما احتمالا در حال بررسی موضوع است و ممکن است برای رفع این مشکل یک آپدیت منتشر کند.  18 فروردین 1395
12 نظر
3.25
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری