جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
7 فروردین 1395 ساعت 18:22
32 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: iPhone SE طرفداران بسیاری دارد!

در نظرسنجی هفته پیش از شما پرسیدیم که با توجه به اندازه 4 اینچی نمایشگر آیفون اس ای، آیا این گوشی جدید گزینه مناسبی برای خرید است یا خیر. اکنون نتیجه این نظرسنجی مشخص شده که نشان‌دهنده پرطرفدار بودن این آیفون کوچک است.

در کنفرانس هفته گذشته اپل شاهد رونمایی از آیفون 4 اینچی جدیدی به نام iPhone SE بودیم. اگرچه این گوشی هوشمند از نظر ظاهری چیز جدیدی برای عرضه ندارد، از فناوری و سخت‌افزارهای ارتقایافته‌ای استفاده می‌کند تا نشان دهد قدرت و عملکرد گوشی‌ها به اندازه‌شان بستگی ندارد.
درحالی که خیلی از کاربران بی‌صبرانه منتظر آمدن iPhone SE به بازارند، عده‌ای دیگر اندازه نمایشگر آن را برای کارهای امروزی مناسب نمی‌‌بینند، به همین دلیل از شما پرسیدیم که آیا این آیفون جدید با نمایشگر 4 اینچی می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد یا خیر.
نتیجه‌ای که از نظرسنجی انجام‌شده به دست آمد نشان داد که آیفون 4 اینچی جدید اپل طرفداران بسیار داد. حدود 54 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اندازه نمایشگر iPhone SE را مناسب می‌دانند و آن را گوشی خوش‌دستی قلمداد می‌کنند، اما در طرف دیگر 46 درصد شرکت‌کنندگان خرید آیفون‌های بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند.
با این حساب می‌شود پیش‎‌بینی کرد که آیفون SE فروش خوبی در بازار داشته باشد و راه را برای محبوبیت دوباره گوشی‌های کوچک هموار کند.

   7 فروردین 1395
32 نظر
3.64
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری