تست همراه اول

سرویس خبر
6 فروردین 1395 ساعت 22:29
73 نظر

 

مقایسه سرعت اگزینوس 8890 و اسنپ‌دراگون 820 در Galaxy S7

خیلی از کاربران بر سر قدرت پردازنده‌های اگزینوس و اسنپ‌دارگون پرچمداران جدید سامسونگ با هم اختلاف نظر دارند به همین دلیل تست‌ها و آزمایش‌های مختلفی روی این دو مدل صورت می‌گیرد تا عملکردشان در دنیای واقعی مشخص شود. در ادامه مطلب ویدیوی خواهید دید که پردازنده‌های گلکسی اس 7 را از نظر سرعت باز کردن اپلیکیشن‌ها و مولتی تسکینگ بایکدیگر مقایسه می‌کند.

سامسونگ در پرچمداران 2016 خود از دو نوع پردازنده اسنپ‌دراگون و اگزینوس استفاده کرده است. درحالی که Galaxy S7 و Galaxy S7 edge در بازارهای آمریکا و چین با پردازنده اسنپ‌دراگون 820 عرضه می‌شوند، کاربران سایر بازارها، این دو گوشی را با پردازنده اگزینوس 8890 خواهند داشت.
بسیاری از کاربران که تعداد آنها در کشور ما هم کم نیست، ترجیح می‌دهند از مدل اسنپ‌دراگون گلکسی اس7 استفاده کنند. در تست‌های انجام شده روی پردازنده اسنپ‌دراگون 820 مشخص شده است که عملکرد بهتری در پردازش‌های تک هسته‌ای و گرافیکی نسبت به مدل دیگر دارد در حالی که اگزینوس 8890 در پردازش‌های چند هسته‌ای تواناتر خواهد بود.
در ویدیوی زیر، دو دستگاه Galaxy S7 را با پردازنده اسنپ‌دراگون 820 و اگزینوس 8890 مشاهده می‌کنید که در دو مرحله آزمایش می‌شوند. در آزمایش اول سرعت باز شدن اپلیکیشن‌ها سنجیده شده و در دومی نحوه عملکرد این دو پردازنده در مولتی‌تسکینگ نشان داده می‌شود.

 

در آزمایش اول مشخص می‌شود که اگزینوس 8890 به دلیل داشتن تعداد هسته‌های بیشتر، عملکرد سریع‌تری دارد. این برتری در آزمایش دوم (مولتی تسکینگ) نیز ادامه پیدا می‌کند و برگشتن به اپ‌های تازه باز شده به آسانی صورت خواهد گرفت، در صورتی که در مدل اسنپ‌دراگون که از مقدار حافظه رم یکسانی (4 گیگابایت) برخوردار است، برگشتن به اپ‌های از پیش باز شده، منجر به لود شدن دوباره آنها می‌شود!
این ویدیو‌‍ را تماشا کنید و به ما بگویید که نظرتان در مورد مقایسه عملکرد پردازنده اسنپ‌دراگون 820 با اگزینوس 8890 در Galaxy S7 سامسونگ چیست؟نظرات کاربران

در حال بارگذاری