تست همراه اول

سرویس خبر
22 اسفند 1394 ساعت 13:03
10 نظر

 

رئیس هیئت مدیره آلفابت و عکاسی با آیفون از یک مسابقه!

اریک اشمیت اگرچه سابقه فعالیت در اپل را در کارنامه خود دارد اما در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت تازه تأسیس آلفابت شناخته می‌شود. حال عکس‌هایی منتشر شده که وی را در حال عکاسی با آیفون از یک مسابقه در شهر کره جنوبی نشان می‌دهد.

عکاسی اریک اشمیت، رئیس هیئت مدیره سابق گوگل و رئیس هیئت مدیره فعلی آلفابت، با آیفون از یک مسابقه در کره جنوبی خبرساز شده است. تصاویری منتشر شده که اشمیت را در حال عکاسی از کنفرانس خبری مربوط به بازی Go بین قهرمان کره‌ای آن یعنی Lee Sedol و الگوریتم مجازی AlphaGo گوگل نشان می‌دهد.

 

 

در تصاویر به خوبی مشخص است که اشمیت با یک آیفون 6 یا 6s در حال عکاسی است. اهمیت این تصاویر از آن جهت است که اشمیت به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکتی که گوشی‌های نکسوس را وارد بازار می‌کند و سیستم عامل اندروید آن به عنوان پرکاربردترین پلتفرم در بین گوشی‌های هوشمند شناخته می‌شود، خود از یک آیفون برای عکاسی استفاده کرده است.

 

 

بازی Go یک بازی چینی استراتژیک و دو نفره است که قدمتی ۲۵۰۰ ساله دارد. Lee Sedol کره‌ای یکی از قهرمانان این بازی که موفق شده دان ۹ را در این بازی کسب کند پیش‌روی نرم‌افزار گوگلی AlphaGo قرار گرفته و ظاهرا دو بار از این نرم‌افزار شکست خورده است. AlphaGo حاصل خرید اخیر گوگل یعنی شرکت هوش مصنوعی بریتانیایی DeepMind است.

نظر شما در این مورد چیست؟ فکر می‌کنید برای شخصی با سمتی مشابه اریک اشمیت موجه است که مقابل چشم خبرنگاران از محصول رقیب استفاده کند؟   22 اسفند 1394
2546 بازدید
10 نظر
4.38
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری