تست همراه اول

سرویس خبر
16 اسفند 1394 ساعت 11:13
8 نظر

 

هدف سامسونگ از سبک طراحی Galaxy S7 چیست؟

سامسونگ طراحی جالبی در اس7 به نمایش گذاشت، اما چه شد که سامسونگ تصمیم گرفت S7 را با این طراحی بسازد؟

سامسونگ با ارائه Galaxy S6 و Galaxy S6 edge یکی از بهترین طراحی های موبایلی خود را به بازار عرضه کرد و شاید به دلیل استقبال زیاد از این طراحی، Galaxy S7 و Galaxy S7 edge نیز به همان شکل و شمایل طراحی و تولید شدند. این طراحی از نظر سامسونگ طراحی منحصر به فردی برای جمع کردن تکنولوژی های روز محصولات این کمپانی در یک محفظه بود و در کنار آن به زیبایی این طراحی نیز اهمیت بسیاری داده شد.

 

 

سامسونگ در حال ارائه طراحی جدیدی برای پرچم داران خود است و این نشان می دهد جزئیات در طراحی دستگاهی مثل گوشی هوشمند تا چه حد بر تجربه کاربری تاثیرگذار است. بدنه این پرچم داران شکلی سه بعدی از جنس شیشه و فلز است تا با همراهی صفحه نمایشی خمیده در S7 edge طراحی منحصر به فردی به خود اختصاص دهند. در این طراحی قطر دوربین نیز کمتر شده و مجموعا طراحی زیباتری رقم خورده است.

 

 

تمام این تغییرات در طراحی پرچم داران سامسونگ با هدف نزدیک تر شدن به ذهن کاربران و ایجاد تجربه کاربری خوب برای آنان است. اما این تغییرات فقط به بدنه و طراحی محدود نمی شود، بلکه سامسونگ تغییراتی نیز در رابط کاربری محصولاتش ایجاد کرده است. به عنوان مثال، تغییر رنگ آیکون اپلیکیشن های پیش فرض برای بهتر دیده شدن از نگاه کاربر است و این کمپانی مسلما باید تشکر ویژه ای از طراحان محصولات خود کند که توانستند پس از چند دوره بالاخره به طراحی باکیفیت، زیبا و مفهومی برای پرچم داران برسند.

نظر شما چیست؟  16 اسفند 1394
8 نظر
4.07
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری