تست همراه اول

سرویس خبر
11 اسفند 1394 ساعت 21:23
4 نظر

 

آیا آیفون 7 نازک‌تر از آیفون 6s است ؟

زمزمه‌هایی شنیده شده که گویا آیفون ۷ از محصول پیشین اپل، یعنی آیفون ۶ اس یک میلیمتر نازک‌تر خواهد بود و همچنین از اسپیکرهای استریو بهره می‌برد.

گزارشی از Mac Otakara منتشر شده که گویا آیفون 7 از آیفون 6 اس یک میلیمتر نازک‌تر خواهد بود و در عین حال هیچ کاهشی در دیگر ابعاد خود نخواهد داشت. برای دستیابی به این ضخامت، همانطور که پیشتر هم شایعه شده بود، جک ۳.۵ میلیمتری خروجی صدا حذف شده است.

در حال حاضر آیفون 6 اس دارای ضخامت ۷.۱ میلیمتری است، بنابراین آیفون ۷ احتمالا حوالی ۶.۱ میلیمتر ضخامت خواهد داشت که هم اندازه ضخامت آیپاد تاچ است. با همه این احوال گفته شده که ماژول دوربین پشت دستگاه حالت برآمدگی نخواهد داشت.

در مورد جنس بدنه شنیده می‌شود که آیفون 7 همانند سابق بدنه یک‌پارچه فلزی خواهد داشت که البته به هیچ عنوان ضد آب نخواهد بود. این موضوع ضد شایعات قبلی است که خبر از ضد آب بودن محصول بعدی اپل می‌دادند.

در گزارش مذکور عنوان شده که آیفون 7 به عنوان اولین آیفون دارای اسپیکرهای استریو معرفی می‌شود و از پورت لایتنینگ بهره خواهد بود که البته این پورت همانند سابق بوده و تغییری نخواهد کرد. اسپیکرهای جدید به آیفون ۷ این امکان را می‌دهد تا صدا و موزیک را با صدا و کیفیت بهتری پخش کند.

در شایعات دیگری گفته شده که آیفون 7 و آیفون 7 پلاس دارای چیپ A10، دو گیگابایت رم، نمایشگری با رزولوشن بالاتر و غیره خواهد بود.

  

  11 اسفند 1394
4 نظر
4.62
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری