جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
7 بهمن 1394 ساعت 10:23
5 نظر

 

عرضه اندروید مارشمالو برای پرچمداران سامسونگ از ماه آینده

بالاخره نقشه راه عرضه اندروید مارشمالو برای پرچمداران سامسونگ لو رفت و حالا از زمان تقریبی انتشار آن مطلعیم.

سامسونگ از قدیم‌الایام به تاخیر زیاد در عرضه آخرین نسخه‌های اندروید برای پرچم‌دارانش معروف است؛ به همین دلیل چندان تعجبی ندارد که هنوز از اندروید مارشمالو برای سری گلکسی این کمپانی خبری نشده. ولی به نظر می‌رسد انتظارها در حال پایان یافتن است.

یکی از منابع داخلی سامسونگ توانسته به اطلاعاتی دست یابد که طبق آن گفته می‌شود آخرین پرچم‌داران این شرکت به‌زودی جدیدترین اندروید عرضه‌شده گوگل را دریافت خواهند کرد. محصولاتی همچون گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس از ماه آینده و اس۶ و اس۶ اج در ماه‌های فوریه یا مارس اندروید مارشمالو را دریافت خواهند کرد. دیوایس‌هایی مثل اس۵، نوت ۴ و نوت اج نیز در مارس یا آوریل این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

 

 

طی هفته‌های گذشته اطلاعات جسته‌وگریخته‌ای در رابطه با اندروید مارشمالو برای محصولات سامسونگ منتشر شده بود. به‌طور مثال، اکنون تقریبا می‌دانیم که تاچ‌ویز روی اندروید ۶ چه شکلی خواهد داشت، چراکه چندی پیش تصاویر مربوط به این نسخه اندروید به اینترنت راه یافته بود. علاوه بر این، دارندگان اس۶ در بریتانیا توانسته‌اند نسخه آزمایشی این نسخه اندروید را در تلفن هوشمند خود نصب کنند.

همانند همیشه، فعلا نمی‌توان از صحت‌وسقم این‌گونه شایعات اطمینان داشت. البته عرضه قریب‌الوقوع آخرین نسخه اندروید برای پرچم‌داران سامسونگ اجتناب‌ناپذیر است و می‌توان انتظار داشت که دارندگان این محصولات به‌زودی با پیغام به‌روزرسانی نرم‌افزاری مواجه شوند.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری