تست همراه اول

سرویس خبر
18 دی 1394 ساعت 20:13
7 نظر

 

تماشا کنید: نحوه عملکرد نمایشگر لوله ای ال جی

کمپانی ال جی با ارائه این صفحه نمایش در نمایشگاه CES 2016، روزنامه های هری پاتر را به دنیای واقعی دعوت کرد!

یکی از معروف ترین محصولات ارائه شده در این نمایشگاه، متعلق به کمپانی LGبود. علاوه بر تلویزیون 8K و صفحه نمایش های خمیده این برند، این بار ال جی با تکنولوژی منحصر بفردی وارد میدان شد که شاید تا به حال در رویای هیچ یک از کمپانی های این حوزه دیده نشده بود.! این دستاورد جدید ال جی، صفحه نمایشی با ضخامت 0.18 میلی متر است که قابلیت لوله کردن نیز دارد!
صفحه نمایش جدید ال جی را می توانید به مانند یک صفحه کاغذی لوله کنید و یا روی پایه مشکی بگذارید و به تماشای دموهای درون آن بنشینید. در حالتی که صفحه نمایش را تا می کنید، رندرهای ویدئو در حال پخش در سطح بالایی قرار دارند و تقریبا هیچ تغییری در پخش تصاویر دیده نمی شود.

 

 

وقتی این نمایشگر را در دست خود می‌گیرید، به‌مانند یک پوستر گلاسه نرم و سبک و البته قابل تا شدن است. طرف دیگر این صفحه‌نمایش به‌مانند ک آینه است و مسلما تصویری در آن دیده نمی‌شود، چراکه این عمل فقط با داشتن فنّاوری برق‌رسانی وایرلس انجام می‌شود که هنوز از آن فاصله بسیاری داریم.
این کمپانی اعلام کرد که قدم بعدی در راستای افزایش سایز این نمایشگر به بالاتر از 18 اینچ خواهد بود. رزولوشن این نمایشگر 810×1200 است که هنوز فاصله بسیاری با دیگر نمایشگرهای OLED این کمپانی دارد.

نظر شما درباره این محصول چیست؟ آیا حاضر به خرید یک نمایشگر رولی هستید؟

پوشش خبری CES 2016 را می‌توانید در صفحه اختصاصی اخبار نمایشگاه  CES 2016 در وب‌سایت جی‌اس‌ام مشاهده کنید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری