تست همراه اول

سرویس خبر
9 دی 1394 ساعت 16:30
185 نظر

 

نظرسنجی: بهترین پرچمدار سال 2015 کدام است؟

هم‌اکنون زمان مناسبی فرارسیده تا بهترین پرچم‌دار سال ۲۰۱۵ را انتخاب کنیم. از نظر شما کدام محصول از کدام کمپانی توانسته سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص دهد؟

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۵ به‌سر می‌بریم؛ سالی که بدون شک برای دنیای تلفن‌های هوشمند و گجت‌های همراه سالی پربار و مهم به شمار می‌رود.

عرضه پرچم‌داری با بدنه چرمی از ال‌جی، ایجاد تحول و انقلاب در طراحی پرچم‌داران سامسونگ در سری نوت و گلکسی اس، نوآوری جدید صفحه نمایش حساس به فشار از اپل و هوآوی و ورود صفحه نمایش 4K به تلفن‌های هوشمند توسط سونی را می‌توان به عنوان اتفاقات مهم سال ۲۰۱۵ در صنعت تلفن هوشمند نام برد؛ اتفاقاتی که در برخی موارد با استقبال گسترده کاربران مواجه شدند و در موارد دیگر توجه چندانی به خود جلب نکردند. به عنوان مثال طراحی جدید گلکسی‌های سامسونگ با استقبال بسیار خوب کاربران و طرفداران این برند کره‌ای مواجه شد، اما صفحه نمایش 4K در پرچم‌دار جدید سونی صرفا یک قدرت‌نمایی در ساخت صفحه نمایش برای تلفن‌های هوشمند قلمداد شد و تاثیر قابل توجهی بر کاربری این گوشی ایجاد نکرد.

بدون تردید این اتفاقات به همین جا ختم نمی‌شود و می‌تواند زمینه‌ساز نوآوری‌های جدید و پیشرفت‌های قابل توجهی در سال ۲۰۱۶ باشد. نظر شما در مورد بهترین پرچم‌دار سال ۲۰۱۵ چیست؟

در این نظرسنجی شرکت کنید و نظر خود را با ما و دیگر مخاطبان جی‌اس‌ام به اشتراک بگذارید. 

   9 دی 1394
185 نظر
4.49
  47 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری