تست همراه اول

سرویس خبر
7 دی 1394 ساعت 12:01
10 نظر

 

تصاویر کیف Galaxy S7 لو رفت؛ احتمال وجود اسکنر عنبیه

دیگر زمان زیادی به معرفی گلکسی اس 7 نمانده است. چندی پیش تصاویری از کیف‌های این گوشی منتشر شد. همچنین این روزها شایعه وجود اسکنر عنبیه در پرچمدار جدید سامسونگ قوت گرفته است.

بر اساس اخباری که پیش از این منتشر شده بود، به احتمال زیاد اواخر فوریه 2016 (اسفند 94) سامسونگ از پرچم‌دار جدیدش رونمایی خواهد کرد. تا به امروز شایعات بسیاری در زمینه امکانات Galaxy S7 منتشر شده است؛ از صفحه نمایش حساس به فشار و لوله‌های خنک‌کننده تا بازگشت حافظه microSD. اما هرچه به زمان عرضه این محصول نزدیک‌تر می‌شویم، این شایعات مستندتر می‌شوند. اخیرا تصاویری از کیف‌های مخصوص گلکسی اس 7 منتشر شده است  که رندرهای سه‌بعدی پیش از این انتشاریافته را تایید می‌کند.

 

 

اما غیر از این موارد، شایعه‌ای این روز‌ها در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر این که سامسونگ اس 7 را به اسکنر عنبیه چشم مجهز خواهد کرد. استفاده از اسکنر عنبیه چشم یک متد امنیتی برای ورود به گوشی است، مانند حسگر اثر انگشت، که پیش از این در لومیاهای جدید مایکروسافت نیز شاهدش بوده‌ایم. البته انتشار این شایعه ابتدا از یک وب‌سایت کوچک لهستانی آغاز شده، به همین دلیل احتمال کذب بودن آن نیز زیاد است.

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا حسگر عنبیه چشم قابلیت کارآمدی برای Galaxy S7 به شمار می‌رود؟

منبع: TechRadar

   7 دی 1394
10 نظر
3.30
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری