تست همراه اول

سرویس خبر
12 آبان 1394 ساعت 12:30
11 نظر

 

سامسونگ به دنبال استفاده از سنسورهای سونی در دوربین گلکسی اس7 است

گفته می‎شود سامسونگ در نظر دارد تا در پرچمدار سال آینده خود علاوه بر سنسور دوربین ISOCELL از سنسورهای دوربین IMX300 سونی که در خانواده اکسپریا زد5 استفاده شده است، کمک بگیرد.

از شایعات منتشر شده در مورد گلکسی اس7، اینطور برمی‌آید که سامسونگ قصد دارد پرچمدار سال آینده خود را به دوربین 20 مگاپیکسلی با سنسور جدید ISOCELL مجهز کند که نسبت به دوربین 16 مگاپیکسلی گلکسی اس6 (حداقل از نظر رزولوشن) یک ارتقا بزرگ محسوب می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد که سنسور دوربین IMX300 سونی، سامسونگ را بسیار تحت تاثیر قرار داده آنطور که می‌خواهد از این سنسور همزمان با سنسور ISOCELL در گلکسی اس7 استفاده کند. دقیقا مشخص نیست که استفاده هم‌زمان از این سنسورها به چه شکل خواهد بود اما ممکن است سامسونگ تصمیم داشته باشد تا در بعضی از کشورها گلکسی اس7 با سنسور ISOCELL و در بعضی دیگر با سنسور IMX300 عرضه شود.

 

 

سنسور IMX300 در حال حاضر در گوشی‌های خانواده زد5 سونی استفاده می‌شود و توانسته است در بنچمارک‌ها، امتیاز درخشانی به دست آورد؛ اما قضیه این است که سونی تمایل دارد این سنسورها را اختصاصا برای برند اکسپریا خود نگه دارد، به همین خاطر سامسونگ به شدت به دنبال جلب رضایت سونی برای استفاده از سنسورهای دوربین این شرکت است. از آنجا که پیش بینی می‌شود گلکسی اس7 فروش موفقی داشته باشد، همکاری سونی با سامسونگ می‌تواند سود سرشاری را نسیب شرکت ژاپنی کند. باید منتظر ماند و دید مذاکره این دو غول فناوری به کجا می‌رسد و سامسونگ به شکلی می‌خواد استفاده از این دو سنسور را در پرچمدار خود مدیریت کند.
نظر شما در مورد این تصمیم چیست؟ آیا فکر می‌کنید استفاده از سنسورهای IMX300 سونی به گلکسی اس7 کمک می‌کند یا سامسونگ باید همچنان استفاده از سنسور ISOCELL را در محصولات خود ادامه دهد؟


منبع: Phone Arena  12 آبان 1394
5023 بازدید
11 نظر
4.88
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری