تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1394 ساعت 18:30
16 نظر

 

تماشا کنید: سنسور اثر انگشت در Nexus 5x تاچ آی‌دی iPhone 6s را شکست می‌دهد

ویدئوی جدیدی در یوتیوب منتشر شده که مقایسه‌ای بین سرعت سنسور اثر انگشت نکسوس 5ایکس و تاچ آی‌دی آیفون 6اس را نشان می‌دهد. اما نتیجه این مقایسه برای طرفداران iPhone 6s کمی ناامیدکننده است!

امروز برای علاقه‌مندان گوشی‌های نکسوس در سراسر جهان روز هیجان‌انگیزی است. فروش رسمی گوشی Nexus 5x از امروز آغاز شده و طرفداران برند نکسوس حالا می‌توانند گوشی موردعلاقه‌شان را سفارش دهند. همچنین فروش Nexus 6p نیز به‌زودی آغاز می‌شود، اما هنوز زمان دقیقش مشخص نشده است.

حال در همین ساعات اولیه شاهد انتشار مقایسه‌های جالب و متفاوت بین این گوشی و رقبای آن هستیم. یکی از کاربرانی که موفق شده زودتر از دیگران به Nexus 5x دسترسی پیدا کند ویدئویی مقایسه‌ای از سرعت سنسور اثر انگشت آن در برابر iPhone 6s منتشر کرده است.

اپل امسال مدعی شد نسل دوم تاچ آی‌دی را در آیفون‌های 6اس و 6اس پلاس استفاده کرده که از نظر سرعت عملکردی بسیار بهتر از نسل اول این سنسور دارد؛ اما طبیعتا رقبا نیز بیکار ننشسته‌اند. در این ویدئو می‌بینیم که سنسور اثر انگشت Nexus 5x در آنلاک کردن گوشی چند صدم ثانیه سریع‌تر از تاچ آی‌دی iPhone 6s عمل می‌کند.

با توجه به اینکه سنسور اثر انگشت استفاده‌شده در Nexus 6p نیز دقیقا با Nexus 5x یکسان است، می‌توان نتیجه گرفت در نکسوس بزرگ‌تر نیز چنین سرعتی را شاهد خواهیم بود.

هرچند صدم ثانیه‌ها به‌هیچ‌وجه بر کاربری روزانه این گوشی‌ها تاثیری ندارند، در هر صورت همین صدم ثانیه‌ها می‌توانند برنده رقابت را در صنعت تبلیغات مشخص کنند. با استناد به این آزمایش‌ها، طرفداران نکسوس می‌توانند به‌درستی خود را برنده رقابت سنسور اثر انگشت میان این گوشی و آیفون‌های جدید اپل بدانند.

   27 مهر 1394
16 نظر
3.67
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری