جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1394 ساعت 15:00
4 نظر

 

تماشا کنید: کانتینیوم چه امکاناتی در اختیار شما می‌گذارد؟

چندی دیگر با عرضه گوشی‌های جدید لومیا 950 و 950 ایکس‌ال، ویندوز 10 موبایل با ویژگی Continuum در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در ویدئوی زیر برخی ویژگی‌های کانتینیوم نشان داده شده است.

کنفرانس مایکروسافت سرشار از خبرهای جذاب در مورد گوشی‌های جدید این شرکت، تبلت سرفیس جدید، لپتاپ سرفیس بوک و ویندوز 10 بود. این شرکت پیش‌تر در مورد ویندوز 10 روی موبایل وعده‌های بسیار داده بود و کانتینیوم را معرفی کرده بود؛ ویژگی‌ای که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از موبایل‌های خود همچون کامپیوتر شخصی استفاده کنند. برای این کار تنها کافی است موبایل را از طریق داک اختصاصی که برای این کار ساخته شده به وسایل جانبی همچون صفحه نمایش، ماوس و صفحه کلید متصل کنید.

این ویژگی در حال حاضر روی گوشی‌های لومیا 950 و 950 ایکس‌ال قرار داده شده و احتمالا در آینده روی سایر گوشی‌های جدید ویندوزی نیز دیده می‌شود. داک اختصاصی که برای این کار طراحی شده از پورت HDMI، نمایشگر، سه پورت USB 3.0 و یک پورت USB Type-C بهره می‌برد.

این قابلیت برای کاربرانی که به کامپیوتر همراه سبک و ساده نیاز دارند و از طرف دیگر کار کردن روی نمایشگرهای بزرگ را ترجیح می‌دهند بسیار کاربردی است. برخی از امکاناتی که کانتینیوم در اختیار کاربران می‌گذارد در ویدئوی زیر به نمایش درآمده است.

 

 

منبع: PhoneArena  27 مهر 1394
4 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری