تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1394 ساعت 14:00
6 نظر

 

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: جدولانه

جدول کلمات متقاطع یکی از بهترین بازی‌های فکری است که می‌تواند، علاوه بر سرگرم کردن، دانش و اطلاعات عمومی‌ شما را بالا ببرد. بازی جدولانه درون خود بیش از 300 نمونه جدول مختلف دارد و با نصب آن روی دستگاه اندرویدی می‌توانید ساعت‌ها خودتان را سرگرم کنید.

خیلی از کاربران عادت دارند در اوقات فراغت با گوشی‌شان بازی‌ کنند یا در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بگردند. اما اکثر بازی‌ها بیشتر جنبه سرگرمی دارند و کمک می‌کنند وقت آزادمان سریع‌تر سپری شود.
بازی جدول از قدیم، که به‌شکل سنتی در روزنامه و مجلات چاپ می‌شد، موردعلاقه بسیاری از افراد بوده، مخصوصا آنهایی که اهل مطالعه‌اند. شما می‌توانستید با خرید یک مجله کوچک جدول روزها با آن سرگرم شوید و ضمن حل کردن جدول‌های مختلف اطلاعات عمومی‌تان را تقویت کنید.

 

 

اگرچه امروزه در دنیای الکترونیکی و دیجیتالی کمتر کسی را می‌بینیم که روزنامه به دست در حال حل کردن جدول باشد، تا دلتان بخواهد انواع‌واقسام تبلت و گوشی هوشمند در دست مردم است؛ دستگاه‌هایی که اتفاقا جدول حل کردن با آنها بسیار بهتر و راحت‌تر است.
بازی جدولانه یکی از ده‌ها بازی جدول کلمات متقاطع فارسی است که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده. شما با نصب این بازی می‌توانید ده‌ها جدول مختلف را یک‌جا در گوشی یا تبلت خود داشته باشید تا هر زمان که وقت آزاد پیدا کردید، شروع به بازی و حل کردن سوالات آن کنید.


 

با نصب و اجرای جدولانه با صفحه‌ای روبرو می‌شوید که درواقع منوی اپلیکیشن است. لمس دکمه شروع/ آغاز شما را به مرحله اول این بازی می‌برد.

 


 

جدول‌های بازی در ابتدا کوچک و آسان‌اند، ولی هرچه جلو‌تر بروید، حل کردن آنها مشکل‌تر می‌شود. برای جواب دادن به سوالات جدول باید حروف نوشته‌شده در خانه‌ها را جابه‌جا کنید تا پاسخ شما کامل شود. هرگاه یک حرف در جای صحیح خود قرار بگیرد، رنگ آن خانه سفید می‌شود. پس از کامل شدن هر جدول به مرحله بعد می‌روید.

 


 

در بالای صفحه، علاوه بر شماره مرحله، امتیاز شما در بازی نمایش داده می‌شود. با هر حرکت درست 1 امتیاز به مجموع امتیازات افزوده می‌شود و با هر اشتباه 5 امتیاز از شما  کسر می‌شود؛ درنتیجه باید سعی کنید با کمترین اشتباه جدول را کامل کنید.
بازی جدولانه بیش از 300 مرحله دارد و می‌توانید ساعت‌ها سرگرمتان کند.


دانلود بازی جدولانه از بازارنظرات کاربران

در حال بارگذاری