تست همراه اول

سرویس خبر
15 مهر 1394 ساعت 15:55
6 نظر

 

احتمالا گلکسی S7 سامسونگ با سه پردازنده متفاوت وارد بازار می‌شود

احتمال دارد سامسونگ در اقدامی عجیب و برای اولین بار پرچمدار سال آینده‌اش، یعنی گلکسی S7، را با سه پردازنده متفاوت روانه بازار کند. بازار هدف هرکدام از این مدل‌ها متفاوت است و این احتمال وجود دارد که رده قیمتی آنها نیز با یکدیگر متفاوت باشد.

گزارش‌هایی در روزهای قبل منتشر شده بود که نشان می‌داد سامسونگ در حال کار روی نسل جدید پردازنده‌های خود یعنی Exynos 8890 است. بنچ‌مارک‌های منتشرشده از این پردازنده قدرت فوق‌العاده آن را نشان می‌دهد و مشخص است که سامسونگ برای بهبود عملکرد آن نسبت به نسل‌های قبلی تلاش زیادی کرده است.

حالا با توجه به اطلاعاتی که امروز دریافت شده می‌توان پیش‌بینی کرد احتمالا سامسونگ پرچم‌دار بعدی‌اش را، یعنی گلکسی S7، در سه مدل مختلف با سه پردازنده متفاوت به بازار عرضه خواهد کرد. حتما پردازنده اگزینوس 7422 را به خاطر دارید؛ پردازنده‌ای که قرار بود در دل گلکسی نوت 5 نیز جای بگیرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ نسخه‌ای از گلکسی S7 را نیز با این پردازنده و برای بازار هند تدارک دیده.

مدل دیگر گلکسی S7 با پردازنده اگزینوس 8890 بازارهای کره٬ ژاپن و اروپا را هدف می‌گیرد و درنهایت مدل دیگری از گلکسی S7 با پردازنده اسنپدراگون 820 برای بازارهای چین و امریکا عرضه می‌شود.

هنوز مشخص نیست این اطلاعات تا چه حد صحت دارد، ولی اگر واقعا چنین باشد، اولین باری خواهد بود که سامسونگ پرچم‌دارش را در سه مدل متفاوت روانه بازار می‌کند. با تمام این اوصاف حتی اگر سامسونگ قصد داشته باشد زودتر از موعد این گوشی را روانه بازار کند، هنوز چند ماه تا زمان عرضه فاصله داریم و در طول این مدت ممکن است خیلی از تصمیمات تغییر کنند.

 

 

منبع: Sammobileنظرات کاربران

در حال بارگذاری