تست همراه اول

سرویس خبر
12 مهر 1394 ساعت 14:00
1 نظر

 

تماشا کنید: تست سرعت Wi-Fi آیفون 6 و 6اس

در این خبر می‌توانید ویدئویی از آزمایش سرعت جدیدترین آیفون شرکت اپل، یعنی 6اس، را در مقایسه با آیفون 6 مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

هر سال شاهد بهبود ارتباطات بی‌سیم آیفون‌ها هستیم. آیفون کار خود را از سال ۲۰۰۷ با نسل دوم مخابراتی (2G) شروع کرد. طی سال‌های بعد در آخرین نسل دستگاه‌های اپل مانند آیفون، آیپد و آیپاد تاچ شاهد پیشرفت سالانه در زمینه ارتباطات بوده‌ایم؛ مانند ورود Bluetooth 4.2 و Wi-Fi 802.11ac with MIMO و 3G و LTE. همان‌طور که می‌دانید، آیفون 6 از وای‌فای 802.11ac و آیفون 6s از (802.11ac (with MEMO بهره می‌برد.

حالا قابلیت جدیدی به وای‌فای آیفون 6s و 6s Plus افزوده شده به نام میمو یا مایمو که از حروف اختصاری عبارت چند ورودی - چند خروجی (Multiple Input - Multiple Output) ساخته شده است: یک فناوری انتشار امواج (آنتن) برای سیستم‌های مخابراتی بی‌سیم، بدین صورت که در هر دو طرف فرستنده و گیرنده از چند آنتن استفاده می‌شود. طبق گفته شرکت اپل، این فناوری تا ۲ برابر باعث افزایش سرعت دریافت و ارسال اطلاعات می‌شود، اما طبق آزمایشی که انجام شده، توانسته‌اند به افزایش ۳۳ درصدی سرعت دست پیدا کنند.

 


 

در تست انجام‌شده هر دو آیفون به آخرین نسخه آی‌او‌اس 9.0.2 کاملا Restore شده‌اند و هر دو آنها به یک AirPort Extreme ساخت سال 2013 متصل شده‌اند. در زمان اتصال این آیفون‌ها هیچ دستگاه دیگری به شبکه متصل نشده و فقط با استفاده از سیگنال 5GHz ارتباط برقرار کرده‌اند.

 

منبع: iClarified  12 مهر 1394
1 نظر
4.11
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری