تست همراه اول

سرویس خبر
1 مهر 1394 ساعت 15:00
30 نظر

 

​تحویل پیش از موعد یک آیفون 6اس قدرتش را نمایان کرد

آیفون‌های 6اس و 6اس پلاس جمعه همین هفته، سوم مهر 1394، وارد بازار می‌شوند. اما ظاهرا تعدادی از دستگاه‌های پیش‌فروش‌شده پیش از موعد مقرر به دست مشتریان رسیده‌اند.

یکی از مشتریان AT&T روز گدشته آیفون 6اس رز گلد خود را تحویل گرفته و عکس‌هایی در دنیای مجازی منتشر کرده است. خوشبختانه علاوه بر عکس‌های آیفون بنچمارک‌های آن نیز در دسترس است و حالا می‌خواهیم با هم به نتایج بنچمارک‌ها نگاهی بیندازیم.

 

  
 
 

همان‌طور که در عکس‌ها پیداست، پردازنده A9 قوی‌تر از مدل پیشین خود است که البته جای تعجب هم ندارد. بنچمارک‌های گیگ‌بنچ نشان می‌دهد آیفون 6اس امتیاز تک‌هسته 2922 را کسب کرده و این امتیاز برای چندهسته 4293 است.

 

   

تعداد هسته‌های محصولات سامسونگ بیشتر است، اما هسته‌های آیفون بهینه‌ترند.


 

شاید بخواهید آیفون 6اس را با پرچم‌داران اندرویدی مقایسه کنید. در تصویر بالا می‌توانید امتیازهای آیفون 6اس را با پرچم‌داران سامسونگ مقایسه کنید. همان‌طور که می‌بینید، آیفون 6اس در آزمایش چندهسته ضعیف‌تر از محصولات سامسونگ بوده، هرچند امتیازش از نوت 4 بیشتر است! چنین اختلافی معقول به نظر می‌رسد، چون اپل در طراحی تراشه‌هایش از هسته‌های کمتر ولی بهینه‌تر استفاده می‌کند. این نوع طراحی سبب می‌شود در آزمایش چند‌هسته اپل ضعیف‌تر باشد، اما در آزمایش تک‌هسته بسیار موفق‌تر از رقبا ظاهر شود.
نزدیک‌ترین رقیب در آزمایش تک‌هسته گلکسی اس6 اج پلاس است که امتیاز 1432 کسب کرده.


منبع: GSM Arena  1 مهر 1394
30 نظر
3.31
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری