تست همراه اول

سرویس خبر
29 شهریور 1394 ساعت 13:00
8 نظر

اگر شما هم جزو افرادی هستید که گلکسی نوت 5 خریده‌اند و فقط در جیبشان گذاشته‌اند، زمان بیرون آوردن گوشی‌تان برای خودنمایی فرا رسیده!

در این 6 تصویر با ویژگی‌های جدید قلم نوت 5 آشنا شوید!

شاید کمتر کسی با قابلیت‌های قلم نوت 5 در این 6 اپلیکیشن آشنا باشد؛ قابلیت‌هایی که آن‌قدر داغ‌اند که ممکن است جیبتان را بسوزانند! پس نوت جدید را در دست بگیرید و با این قابلیت‌ها آشنا شوید.

از آنجا که سامسونگ به‌هیچ‌وجه بی‌خیال بالا بردن قابلیت‌های محصولاتش نمی‌شود، این بار در گلکسی نوت 5 قابلیت‌هایی به قلم نوت افزوده که از طریق 6 اپلیکیشن به کار می‌آیند. با ما همراه باشید و با قابلیت‌های جدید این قلم آشنا شوید.

 

اپلیکیشن ArtFlow

نقاشی با قلم نوت حس بسیار خوبی برای کاربر ایجاد می‌کند و اپلیکیشن ArtFlow نیز بهترین راه برای نقاشی هنرمندان است. تنظیمات بسیاری برای کشیدن نقاشی، از جمله قلم‌ها و پالت‌های رنگی متنوع، در این اپلیکیشن تعبیه شده و مانند اپلیکیشن فتوشاپ می‌توانید از جابه‌جایی یا پاک کردن لایه‌ها هم برای ساخت عکس استفاده کنید.

 


 

دکمه‌های تنظیمات به‌راحتی از روی صفحه پنهان می‌شوند و با لمس گوشه‌های صفحه دوباره برمی‌گردند تا قلمتان را عوض کنید. ArtFlow اپلیکیشنی مناسب برای طراحی و نقاشی است و می‌توانید شاهکارهای کوچک خودتان را با آن خلق کنید.

لینک دانلود

 

Autodesk Sketchbook

ابزار دیگری که برای کاربران هنرمند این گوشی تهیه شده اسکچ‌بوک است. این اپلیکیشن محیطی ساده و راحت دارد و ابزار متفاوتی برای کنترل و ویرایش تصاویر در اختیارتان می‌گذارد که برای خلق شاهکار فوق‌العاده‌اند.

 


 

در نسخه رایگان این اپلیکیشن می‌توانید از اکثر ابزارهای آن برخوردار باشید، اما اگر می‌خواهید بیشتر از این حرف‌ها به بطن ماجرا بروید، می‌توانید از نسخه اصلی استفاده کنید که قابلیت‌های بیشتری در آن نهفته است. اگر به این اپلیکیشن و قابلیت‌هایش علاقه‌مند شده‌اید، بدانید که ابزار موجود در نسخه پرداختی آن به‌صورت اختصاصی برای شما ساخته شده است. برای دسترسی به این نسخه می‌توانید ماهانه 4.35 دلار پرداخت کنید یا با گرفتن اشتراک سالانه 25 دلاری خیال خودتان را راحت کنید.

لینک دانلود

 

OneNote

یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی که با قلم نوت 5 می‌توان انجام داد نوشتن متن است. این اپلیکیشن هم بهترین راه برای نت‌برداری و نوشتن یادداشت‌هاست. شما می‌توانید با دست‌خط خودتان و با استفاده از S Pen به نوشتن یادداشت‌های مختلف بپردازید و آنها را در فضای ابری ذخیره کنید.

 


 

همچنین می‌توانید از طریق کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری که اپلیکیشن OneNote را در آن نصب کرده‌اید به فایل‌های متنی‌تان دسترسی داشته باشید. امکان هایلایت کردن قسمت‌های مهم متن نیز در این اپلیکیشن وجود دارد و علاوه بر این می‌توانید برای یادداشت‌های مهم‌تر خودتان روی صفحه هوم دستگاه دسترسی سریع ایجاد کنید.

لینک دانلود

 

Inkredible

سامسونگ برای کسانی که می‌خواهند مانند دوران مدرسه خطاطی کنند هم اپلیکیشنی تولید کرده که حس خطاطی با قلم روی کاغذ واقعی را به ارمغان می‌آورد. اما نگران جوهر پس‌دادن قلم نباشید! سامسونگ به این مسئله هم فکر کرده و در صورت فشردن قلم، جوهر اضافی روی کاغذ پخش نمی‌شود. شما امکان عوض کردن قلم را هم دارید، اما برای این کار باید 2 دلار پرداخت کنید و برای تغییر نوع کاغذ نیز 2 تا 3 دلار لازم است. گویا برای کاربرد حرفه‌ای‌تر، همه‌چیز در این اپلیکیشن‌ها پول می‌خواهد!

 


 

لینک دانلود

 

SignEasy

برای کاربران حرفه‌ای‌تر وجود امضا در نوشتارشان اهمیت خاصی دارد، چرا که امضا درواقع مهر نویسنده بر مطلب است و به رعایت کپی‌رایت نیز کمک می‌کند. این اپلیکیشن امضای شما را در خودش ذخیره می‌کند و پای تمام مطالب شما قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید از طریق ایمیل یا فضایی ابری مانند دراپ باکس و گوگل درایو یا حتی اپلیکیشن Evernote آن را به اشتراک بگذارید.

 


 

این اپلیکیشن امکان دسترسی سریع به مطالب امضاشده شما را فراهم می‌کند و دیگر به پرینت مطلب و امضای آن و اسکن گرفتن برای ارسال مطلب احتیاجی نیست.

لینک دانلود

 

Scribble Racer

سامسونگ روشی فراهم کرده تا از طریق آن بتوانید با قلم نوت سرگرمی هم داشته باشید! شاید این بازی چندان هم هیجان‌انگیز نباشد، اما به‌هرحال ابتکار جالبی از این کمپانی است.

 


 

بازی Scribble Racer با استفاده از قلم انجام می‌شود. در این بازی مسیری برایتان مشخص شده که باید به‌سرعت در آن جلو بروید و بدون برخورد با دیوارها از بین پیچ‌وخم‌ها رد شوید و میوه‌ها و جایزه‌های بین راه را هم بگیرید. Scribble Racer رایگان است، مگر اینکه بخواهید تبلیغات در آن نمایش داده نشود.

لینک دانلود  29 شهریور 1394
8 نظر
4.42
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری