جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
27 شهریور 1394 ساعت 18:30
38 نظر

نسخه جدید کدام سیستم عامل با تغییرات بیشتری همراه است؟

نظرسنجی هفته: اندروید مارشمالو یا آی او اس 9؟

هم‌اکنون نسخه نهایی آی‌اواس 9 عرضه شده و نسخه نهایی اندروید مارشمالو نیز به‌زودی از راه می‌رسد. به نظر شما کدام‌یک از این دو سیستم عامل با تغییرات بیشتری نسبت به نسخه قبل خود همراه است؟

نظرسنجی این هفته جی‌اس‌ام در مورد دو سیستم عامل قدرتمند دنیای موبایل است. همان‌طور که در جریان قرار گرفتید، روز چهارشنبه ۲۵ شهریور نسخه نهایی آی‌او‌اس ۹ عرضه شد. هنگام معرفی این نسخه آی‌او‌اس و همچنین پس از عرضه آن خیلی‌ها این انتقاد را کردند که چرا به‌روزرسانی آی‌او‌اس از نسخه ۸ به ۹ با تغییرات محسوس و هیجان‌انگیزی همراه نیست.

 

اما در طرف دیگر به‌زودی شاهد عرضه نسخه نهایی اندروید مارشمالو گوگل نیز خواهیم بود. با توجه به اینکه تمام تغییرات نسخه جدید اندروید تاکنون مشخص شده، عده زیادی انتقادی مشابه آی‌او‌اس ۹ را نسبت به اندروید مارشمالو دارند. برخی تحلیلگران بر این باورند که اندروید مارشمالو نسبت به اندروید لالیپاپ قابلیت‌های چشمگیری به کاربر عرضه نمی‌کند و چه‌بسا بهتر بود این نسخه، اندروید ۵.۲ نام می‌گرفت و نه اندروید ۶.

حال نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید کدام‌یک از این سیستم عامل‌ها توانسته قابلیت‌های مفیدتر و بیشتری نسبت به نسخه قبل خود ارائه کند؟  27 شهریور 1394
38 نظر
4.35
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری