تست همراه اول

سرویس خبر
24 شهریور 1394 ساعت 18:15
2 نظر

 

مایکروسافت فهرستی از گوشی‌های آماده برای ویندوز 10 را منتشر کرد

درحالی‌که دارندگان گوشی‌های لومیا بی‌صبرانه منتظر آمدن نسخه جدید سیستم عامل ویندوز مایکروسافت برای گوشی خود هستند، این شرکت در وب‌سایت خود فهرستی از گوشی‌هایی منتشر کرده که آماده دریافت ویندوز 10 موبایل‌اند.

با اینکه هنوز مایکروسافت زمان مشخصی برای عرضه سیستم عامل ویندوز 10 موبایل اعلام نکرده، ما بر این باوریم که احتمالا تا یک ماه آینده شاهد عرضه این سیستم عامل برای مجموعه‌ای از گوشی‌های ویندوز 8 لومیا خواهیم بود.

 


 


در حال حاضر بسیاری از کاربران گوشی ‌لومیا منتظرند تا هرچه سریع‌تر بتوانند سیستم عامل گوشی‌شان را به نسخه 10 موبایل آپدیت کنند. این غول نرم‌افزاری، که در سال‌های گذشته سابقه بدی در به‌روز‌رسانی سیستم‌ عامل گوشی‎های ویندوزی داشت، این بار قول داده بیشترین تعداد ممکن از این گوشی‌ها را به نسخه جدید آپدیت و از آنها پشتیبانی نرم‌افزاری کند.

 


 


به‌تازگی در وب‌سایت محلی مایکروسافت در کشور امریکا و انگلیس فهرستی از گوشی‌های لومیا قرار داده شده که این مدل‌ها را آماده دریافت ویندوز 10 اعلام می‌کند. در این لیست می‌توان نام لومیا 640، لومیا 640XL، لومیا 735، لومیا 635، لومیا  830، لومیا 535 و لومیا 435 را مشاهده کرد.
همان‌طور که می‌بینید، تعداد این گوشی‌ها کمتر از آن است که مایکروسافت قول داده. البته با توجه به اینکه نام گوشی‌هایی مثل لومیا 930 و 1520 را مشاهده نمی‌کنیم، احتمال دارد این تنها فهرستی اولیه و ناقص از گوشی‌های موردنظر باشد. با وجود این اگر قصد دارید گوشی ویندوزی بخرید، بهتر است تا مشخص شدن وضعیت قطعی آپدیت آن به ویندوز 10 صبر کنید.

منبع: Ubergizmo
نظرات کاربران

در حال بارگذاری