تست همراه اول

سرویس خبر
26 مرداد 1394 ساعت 16:00
5 نظر

 

ویدیوی دوبله فارسی جی‌اس‌ام: مقایسه LG G4 و HTC One M9

مقایسه پرچمداران بازار همیشه جذاب است. چه قصد خرید داشته باشید و چه نداشته باشید، مقایسه ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دو محصول شاخص بازار به‌هرحال هیجان‌انگیز است. در ویدئوی دوبله این هفته مقایسه LG G4 و HTC One M9 را برای شما آماده کرده‌ایم.

دو گوشی HTC One M9 و LG G4 هم‌اکنون بازارشان داغ است! هر دو بیش از چند ماه نیست که وارد بازار شده‌اند و پرچم‌دار کمپانی خود محسوب می‌شوند.

محصول ال‌جی با بدنه چرمی و محصول اچ‌تی‌سی با بدنه فلزی هریک جلوه زیبایی از خود به نمایش می‌گذارد و مشخصات سخت‌افزاری آنها نیز رقابت تناتنگی با یکدیگر دارد. همین مسئله باعث شده انتخاب یکی از این دو برای خریداران آسان نباشد. محصول ال‌جی با صفحه نمایش بهتر اما پردازنده ضعیف‌تر و محصول اچ‌تی‌سی با پردازنده قوی‌تر و البته صفحه نمایش ضعیف‌تر هرکدام طرفداران خاص خود را دارد.

 

 

در ویدئوی دوبله‌شده‌ای که در ادامه مطلب با یکدیگر می‌بینیم این دو گوشی از هر جهت با یکدیگر مقایسه می‌شوند و نقاط قوت و ضعف هرکدام به‌خوبی مشخص می‌شود. بنابراین اگر شما هم از طرفداران این دو برند هستید یا قصد دارید یکی از این محصولات را بخرید، تماشای این ویدئوی دوبله را از دست ندهید.

   26 مرداد 1394
5 نظر
4.00
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری