تست همراه اول

سرویس خبر
7 خرداد 1394 ساعت 13:18
2 نظر

 

آنچه که iOS 9 درباره ویژگی Force Touch آیفون 6s به ما می گوید

نویسنده مهمان: طی ماه های گذشته، شایعات خبر از ویژگی Force Touch در آیفون های نسل بعدی آورده اند. اطلاعات درز کرده جدید ممکن است ما را کمی بیشتر با این ویژگی آشنا کند.

نویسنده مهمان: طی ماه های گذشته، شایعات خبر از ویژگی Force Touch در آیفون های نسل بعدی آورده اند. اطلاعات درز کرده جدید ممکن است ما را کمی بیشتر با این ویژگی آشنا کند.

 

طبق منابع وب سایت 9to5Mac آیفون بعدی که احتمالا آیفون 6s نام خواهد داشت قرار نیست از نظر ظاهری تفاوتی با آیفون 6 و آیفون 6 پلاس داشته باشد بلکه بیشتر انتظار می رود این آیفون مجهز به نمایشگری با ویژگی Force Touch باشد.

 

 

در این گزارش گفته شده است که اپل، iOS 9 را برای یکپارچه سازی راحت تر با اپلیکیشن های اپل استور توسعه داده است. این گزارش همچنین می افزاید قابلیت Force Touch به احتمال زیاد جایگزین عملیات فشار دادن و نگه داشتن انگشت در آیفون های قبلی می شود و سبب می گردد تا شکل های کنترل جدید به این دستگاه اضافه شود. قابلیت Force Touch آیفون 6s شبیه به تاچ پد های مک بوک های جدید و مک بوک پرو رتینا خواهد بود. این قابلیت اسکرول کردن حساس به فشار در مدیا پلیرها، جستجوی سریع معانی و نشانه دار کردن موقعیت ها روی نقشه اپل است.

 

وب سایت 9to5Mac همچنین گزارش کرده است که قابلیت Force Touch آیفون بیشتر برای کاربران حرفه ای مناسب است و استفاده از آن همانند ساعت اپل ضروری نیست. گفته می شود ادغام شدن Force Touch در iOS 9 فراتر از گوشی های آیفون خواهد بود، در نتیجه ممکن است اسکرول حساس به فشار را در آیپد های بعدی نیز شاهد باشیم.

 

با اینکه کنفراس سالانه WWDC اپل کمتر از 2 هفته دیگر برگزار می شود اما به احتمال زیاد در این کنفرانس اطلاعاتی در مورد قابلیت Force Touch در نسل بعدی آیفون نخواهیم شنید و این دستگاه تا فصل پاییز معرفی نشود. تا آن زمان مجبور هستیم در مورد چگونگی تاثیر Force Touch در بهتر و ساده تر کردن کنترل آیفون به اطلاعات دست دوم و حدس و گمان اتکا کنیم.

 

منبع: Techradar  7 خرداد 1394
2 نظر
3.00
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری