تست همراه اول

سرویس خبر
12 بهمن 1395 ساعت 22:23
10 نظر

 

چگونه فرامین حرکتی را به گوشی اندرویدی خود اضافه کنیم؟

با تنظیم فرامین حرکتی می‌توان امکانات جانبی و متنوعی را به گوشی هوشمند اضافه کرد و خیلی ساده به جای چند حرکت، تنها با یک یا دو حرکت کار مورد نظر را انجام داد.

گوشی‌های اندرویدی از نظر شخصی‌سازی و پتانسیل بالا در اضافه کردن امکانات دلخواه، زبان زد خاص و عام هستند. در واقع در اکثر گوشی‌های اندرویدی قادر خواهید بود با نصب اپلیکیشن‌های مختلف، امکانات اضافی و جانبی متنوع به عملکرد و تنظیمات گوشی خود اضافه کنید. اپلیکیشن All In One Gestures یکی از اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه گوگل پلی است که به شما اجازه می‌دهد برای کنترل اپلیکیشن‌ها و خود سیستم عامل اندروید، ژست‌های حرکتی تعریف کنید.

 
 
ابتدا این اپلیکیشن را دریافت و روی گوشی خود نصب کنید، برای نصب این اپلیکیشن نیاز دارید که سیستم عامل اندروید شما نسخه 4.1 و بالاتر باشد. سپس در مورد فعال سازی سوایپ های مورد نظر از شما سوال پرسیده می شود که می خواهید از کدام یک از لبه های نمایشگر یا چهار گوشه آن برای فرمان دادن استفاده کنید.
 
 

برای مثال سوایپ کردن از بالا به پایین نمایشگر می‌تواند برابر با دو بار فشار دادن دکمه Home باشد، سوایپ کردن از چپ به راست می‌تواند فهرست اپلیکیشن‌های اخیر را باز کند، سوایپ از سمت راست جستجو را باز خواهد کرد. در این قسمت موارد مختلفی وجود دارد که با انتخاب هر یک می‌تواند از آن به سود خود استفاده نمایید.

 

دکمه‌های سخت‌افزاری

در All In One Gestures بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که امکان شخصی‌سازی بیشتری به شما خواهد داد. از طریق Hard Keys خواهید توانست از دکمه‌های راکر صدا برای بستن اپلیکیشن‌ها، عوض کردن کیبورد و کنترل مدیا پلیر استفاده کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تنظیمات پیش‌فرض دکمه برگشت را نیز تغییر دهید.

 
 

نوار وضعیت

 Status Bar بخش دیگر این اپلیکیشن است که با فعال کردن آن می‌شود با دوبار ضربه زدن روی نوار وضعیت در بالای صفحه نمایشگر کاری متفاوت برای آن تعریف کرد. با استفاده از این روش می‌توانید گوشی خود را آن‌طور که دوست دارید تنظیم کنید و به کار گیرید که البته برای فعال کردن بعضی از این امکانات نیاز است به All In One Gestures دسترسی امنیتی اضافی در تنظیمات داده شود.

اگر چه اپلیکیشن All In One Gestures رایگان است اما اقدام به نمایش بنرهای تبلیغاتی می‌کند که ممکن است برای شما آزاردهنده باشند، البته با پرداخت هزینه این تبلیغات از برنامه حذف می‌شوند. ابزارهای مشابه دیگری نیز وجود دارند برای مثال با نصب برنامه های iGest و Wave Launcher ژست‌های حرکتی مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد، ژست‌هایی که ارزش نصب کردن را خواهند داشت.  12 بهمن 1395
10 نظر
4.87
  30 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری