تست همراه اول

سرویس خبر
23 اردیبهشت 1394 ساعت 13:30
6 نظر

 

گوگل امسال دو تلفن نکسوس با کمک Huawei و LG معرفی خواهدکرد

جی اس ام: شایعه های مختلف از چین خبر از عرضه یک نکسوس جدید توسط هوآوی می دهند. برخی دیگر از منابع نیز، خبر از عرضه دو تلفن نکسوس در سال ۲۰۱۵ می دهند. احتمالا گوگل می خواهد دو تلفن نکسوس در دو اندازه متفاوت به بازار عرضه کند تا گستره انتخاب نکسوس برای کاربران وسیع تر شود.

جی اس ام: شایعه های مختلف از چین خبر از عرضه یک نکسوس جدید توسط هوآوی می دهند. برخی دیگر از منابع نیز، خبر از عرضه دو تلفن نکسوس در سال ۲۰۱۵ می دهند. احتمالا گوگل می خواهد دو تلفن نکسوس در دو اندازه متفاوت به بازار عرضه کند تا گستره انتخاب نکسوس برای کاربران وسیع تر شود. تقریبا تمام منابع بر این موضوع مشترک هستند که ال جی و هوآوی سازنده این گوشی ها خواهند بود.

 

 

نکسوسی که ال جی خواهد ساخت، همان گوشی ای خواهد بود که مدتی است اکثر طرفدران نکسوس انتظار آن را می کشند. یکی از مشکل هایی که نکسوس ۶ دارد، اندازه بزرگ آن است و این گوشی در حقیقت در رده فبلت ها جای می گیرد. از همین رو بسیاری از کاربران اقدام به خرید این دستگاه نکرده اند.

اما سال ۲۰۱۵ برای نکسوس ها این چنین نخواهد بود. امسال احتمالا یک نکسوس از طرف ال جی با صفحه نمایش ۵.۲ اینچی معرفی می شود. علاوه براین یک نکسوس ۵.۷ اینچی از طرف هوآوی نیز در سال جاری معرفی خواهدشد. به این ترتیب قدرت انتخاب بیشتری برای طرفداران نکسوس در سال ۲۰۱۵ وجود خواهد داشت. متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری از این گوشی ها لو نرفته است. همچنین در مورد قیمت این نکسوس ها نیز سوال هایی وجود دارد. آیا گوگل امسال همانند گذشته نکسوس های ارزان قیمت تولید خواهد کرد یا همانند نکسوس ۶، با  یک نکسوس گران قیمت روبرو خواهیم بود ؟

زمان معرفی این گوشی ها نیز مشخص نیست. در سالهای اخیر هم گوگل مراسمی برای معرفی گوشی های نکسوس خود برگزار نکرده است و تنها با بروز کردن سایتشان، خبر از معرفی این گوشی ها داده اند. احتمالا نکسوس های جدید در اواخر سال ۲۰۱۵ معرفی خواهد شد. شما درباره این اقدام گوگل چه فکر می کنید ؟

 

منبع: BGR  23 اردیبهشت 1394
6 نظر
3.62
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری