تست همراه اول

سرویس خبر
31 فروردین 1394 ساعت 11:30
4 نظر

 

وان پلاس احتمالا امروز نسخه ارزان تر One Plus One را معرفی می کند

جی اس ام: پیش تر در خبرها شنیده شد که وان پلاس قصد دارد در سال جاری میلادی، دو گوشی جدید معرفی کند. یکی از این گوشی ها که احتمالا One Plus Two نام دارد، پرچمدار این شرکت است و گوشی دیگری که احتمالا امروز با نام One Plus One Lite معرفی می شود، نسخه ارزان تر وان پلاس وان خواهد بود.

جی اس ام: پیش تر در خبرها شنیده شد که وان پلاس قصد دارد در سال جاری میلادی، دو گوشی جدید معرفی کند. یکی از این گوشی ها که احتمالا One Plus Two نام دارد، پرچمدار این شرکت است و گوشی دیگری که احتمالا امروز با نام One Plus One Lite معرفی می شود، نسخه ارزان تر وان پلاس وان خواهد بود. تا به امروز اطلاعی نداشتیم که در کنفرانس امروز شرکت وان پلاس چه دستگاهی معرفی می شود اما اکنون برخی منابع، خبر از معرفی One Plus One Lite در مراسم امروز می دهند. 

 

 

بر اساس گزارش وب سایت Gizmochina، گوشی وان لایت امروز معرفی می شود و مشخصات سخت افزاری بهتری نسبت به وان پلاس وان دارد. به گفته این وب سایت عکس بالا نیز مربوط به همین گوشی است و همانطوری که می بینید، بر خلاف وان پلاس وان که فلش دوربین دوگانه داشت، این بار تنها یک فلش LED وجود دارد. جنس بدنه این گوشی نیز تا حد زیادی شبیه به وان پلاس وان خواهد بود.

 

منبع: GSMArena  31 فروردین 1394
4 نظر
4.80
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری