تست همراه اول

سرویس خبر
4 فروردین 1394 ساعت 13:18
2 نظر

 

تنها 6 درصد کاربران آیفون از اپل پی استفاده می کنند

جی اس ام: اپل با معرفی آیفون 6، ویژگی اپل پی را معرفی کرد. اما اینکه این ویژگی تا چه حدی کارآمد است هنوز برای بسیاری سوالی اساسی است.

جی اس ام: اپل با معرفی آیفون 6، ویژگی اپل پی را معرفی کرد. اما اینکه این ویژگی تا چه حدی کارآمد است هنوز برای بسیاری سوالی اساسی است. تحقیقی که اخیرا در این مورد انجام شده نشان می دهد که تنها 6 درصد از کابران آیفون 6 از این ویژگی استفاده می کنند، این در حالی است که 85 درصد از کاربران آیفون 6 اعلام کرده اند تا کنون 1 بار هم این ویژگی را حتی تست نکرده اند.

9 درصد از کاربران اعلام کرده اند که یک بار سعی کرده اند از این ویژگی استفاده کنند اما بعد از مدتی طریقه استفاده از اپل پی را فراموش کرده اند یا اینکه حتی نمی دانند در چه مکان هایی می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

اپل اخیرا راهنماهایی را برای کاربران منتشر کرده که به آن ها کمک می کند در چه مکان هایی و به چه طریقی می توانند از اپل پی استفاده کنند.

به هر حال این ویژگی هنوز یک ویژگی نوپا است و نام اپل در پشت آن باعث رونق آن خواهد شد. به تازگی سامسونگ نیز پیرو اپل ویژگی ای مشابه را به نام سامسونگ پی معرفی کرد و این نشان از این دارد که کمپانی های دیگر نیز در رونق این ویژگی نقش خواهند داشت.  4 فروردین 1394
2 نظر
3.68
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری