تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1393 ساعت 16:30
23 نظر

 

اولین تصاویر رندر از پرچمدار ال جی

جی اس ام: ال جی در مخفی نگاه داشتن اطلاعات پرچمدار بعدی اش خیلی خوب عمل کرده و هنوز اطلاعات خاصی از LG G4 منتشر نشده است. در زمانی که هنوز خبری از گوشی بعدی ال جی نیست، یک طراح خوش ذوق رندری از گوشی LG G4 ساخته است.

جی اس ام: ال جی در مخفی نگاه داشتن اطلاعات پرچمدار بعدی اش خیلی خوب عمل کرده و هنوز اطلاعات خاصی از LG G4 منتشر نشده است. در زمانی که هنوز خبری از گوشی بعدی ال جی نیست، یک طراح خوش ذوق رندری از گوشی LG G4 ساخته است. البته به گفته خود او این رندرها شبیه به نسخه نهایی جی4 هستند. 

 

 

همانطور که مشاهده می کنید صفحه نمایش جی4 در این رندر انحنای بسیار کمی دارد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. البته این خمیدگی از زاویه کناری احساس نمی شود. در بخش بالای صفحه نمایش نیز دوربین جلو دیده می شود که زاویه دید بالایی دارد. 

 

 

در بخش پشتی این رندر دکمه های کم و زیاد کردن صدا و دکمه روشن کردن گوشی در زیر دوربین دیده می شود. این دکمه ها نیز دچار تغییر و تحول در طراحی شده و خوش دست تر از گذشته به نظر می رسند. همچنین بخش دوربین نیز بزرگتر شده و متاسفانه مانند دیگر پرچمدار های بازار از بدنه گوشی بیرون زده است. در کنار دوربین دستگاه نیز مانند جی3 فوکوس لیزری و فلش دو رنگ ال ای دی دیده می شود.

 

 

احتمالا این طراح حواسش به تغییر لوگوی ال جی نبوده و از همان لوگوی قدیمی ال جی استفاده کرده است. طبق شایعاتی که درباره این گوشی وجود دارد، ما با یک گوشی با پردازنده Snapdragon 810 روبرو هستیم. صفحه نمایش دستگاه نیز QHD است. همچنین دوربین جلوی دستگاه نیز احتمالا کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت. در نهایت این تصاویر همانطور که گفتیم رندر هایی از ال جی جی 4 بودند و ممکن است گوشی نهایی چنین ظاهری نداشته باشد.

 

منبع: GSMArena  20 اسفند 1393
23 نظر
4.00
  25 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری