تست همراه اول

سرویس خبر
8 بهمن 1393 ساعت 15:52
6 نظر

 

طرح های زمستانی همراه اول با تخفیف ویژه در مکالمه، پیامک و اینترنت نوترینو

جی اس ام: همراه اول در کمپین «بارش طرح های زمستانی»، در قالب طرح های متعدد به مشترکین دایمی و اعتباری خود تخفیفات ویژه ارایه می دهد.

جی اس ام: همراه اول در کمپین «بارش طرح های زمستانی»،  در قالب طرح های متعدد به مشترکین دایمی و اعتباری خود تخفیفات ویژه ارایه می دهد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول با فعالسازی طرح های «از این جیب به اون جیب»، «سیم کارت دانشجو»، «یه همراه معتبر »، «روزهای گرم حرفی»، «انتقال تماس»، «بسته های قیمتی دایمی»، «بسته های مکالمه خانواده»، «هدف رو بزن»، «شتاب در پرداخت » و «شارژ فوق العاده» می توانند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوند.

 

 

امکان خرید سیم کارت های دایمی و اعتباری با قیمت و شرایط مناسب، امکان مکالمه نامحدود رایگان با یک یا دو مشترک دایمی دیگر و بالعکس در بسته های مکالمه خانواده، ارتباط ارزان (تا 35% تخفیف) به همراه اینترنت نوترینو رایگان در بسته های قیمتی از جمله مزایایی است که اپراتور اول در فصل زمستان در اختیار مشترکین خود قرار می دهد.

مشتركین می توانند برای اطلاع از جزئیات کمپین «بارش طرح های زمستانی»، به آدرس http://www.mci.ir/winter در سایت همراه اول مراجعه نمایند.

 

   8 بهمن 1393
6 نظر
3.26
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری