تست همراه اول

سرویس خبر
7 بهمن 1393 ساعت 11:45
1 نظر

 

ایسوس در حال کار روی نسل دوم Zen Watch با عمر باتری 7 روز است

جی اس ام: وقتی یک ساعت هوشمند جدید معرفی می شود، دو سوال اساسی مطرح می شود؛ آیا این ساعت صفحه نمایش گرد دارد؟ آیا باتری این ساعت بیشتر از یک روز کار می کند؟ برای سوال دوم، ایسوس در آینده نزدیک پاسخ مثبتی دارد.

جی اس ام: پس از معرفی یک ساعت هوشمند دو سوال اساسی مطرح می شود؛ آیا این ساعت صفحه نمایش گرد دارد؟ آیا باتری این ساعت بیشتر از یک تا دو روز کار می کند؟ برای سوال دوم، ایسوس در آینده پاسخ مثبتی دارد. اگر چه ساعت هوشمند کنونی این شرکت عمر باتری 2 روزه دارد ولی مدیر عامل ایسوس اعلام کرده ساعت هوشمند بعدی این شرکت عمر باتری 7 روزه خواهد داشت.

 

 

این سخن از Jonney Shih در جشن پایانی سال شرکت ایسوس مطرح شد. 

Shih در مورد عمر باتری ساعت های هوشمند گفت باید هم سیستم عامل و هم پردازنده مورد استفاده کم مصرف باشند تا به عمر باتری مورد نظر برسیم. بیشتر ساعت های هوشمند در حال حاضر از پردازنده Snapdragon 400 استفاده می کنند. این پردازنده در حقیقت برای گوشی های میان رده ساخته شده است. برای استفاده در ساعت های هوشمند نیز شرکت ها مجبور به غیر فعال کردن سه هسته از چهار هسته این پردازنده هستند. در حالی که شرکت های Qualcomm و MediaTek چیپست های مخصوص ساعت هوشمند دارند و شرکت ها می توانند از آنها استفاده کنند.

البته منظور از بهینه سازی نرم افزار که آقای Shih از آن یاد کرده، مربوط به گوگل می شود و ایسوس در این مورد نمی تواند کاری انجام دهد. مگر اینکه به سراغ یک سیستم عامل جدید برود که این کار نیز بسیار دور از ذهن است. 

البته برای دیدن این ساعت زمان زیادی باقی مانده است. احتمالا نسل بعدی Zen Watch های ایسوس در سه ماهه سوم سال میلادی جاری عرضه می شود.

 

منبع: GSMArena  7 بهمن 1393
1 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری