سرویس خبر
11 آذر 1393 ساعت 14:43
45 نظر

 

یک ساعت زیر آب با Nexus 6

– جی اس ام: جدیدترین مدل گوشی نکسوس یعنی نکسوس 6 بطور رسمی گواهینامه IP مربوط به مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را دریافت نکرده اما موتورولا آن را یک گوشی کاملا ضد آب می‌داند. اخیرا یکی از خریداران این گوشی تست ضد آب بودن آن را اکانت یوتیوب خود آپلود کرده که نشان می‌دهد این گوشی بیش از یک ساعت در زیر آب می‌تواند دوام بیاورد بدون آنکه دچار مشکل شود.

– جی اس ام: جدیدترین مدل گوشی نکسوس یعنی نکسوس 6 بطور رسمی گواهینامه IP مربوط به مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را دریافت نکرده اما موتورولا آن را یک گوشی کاملا ضد آب می‌داند. اخیرا یکی از خریداران این گوشی تست ضد آب بودن آن را در اکانت یوتیوب خود آپلود کرده که نشان می‌دهد این گوشی بیش از یک ساعت در زیر آب می‌تواند دوام بیاورد بدون آنکه دچار مشکل شود.
 
 
نکسوس 6 استفاده شده در این تست در تمام مدت روشن بوده و پس از مدت زمان طی شده، سربلند از زیر آب بیرون می‌آید و تمام قسمت‌های آن کار می‌کند. البته در این ویدئو توصیه شده که شما هرگز این تست را در منزل و با نکسوس 6 خود انجام ندهید اما در هر صورت، ویدئو نشان می‌دهد که نگرانی خاصی از بابت در معرض آب قرار گرفتن نکسوس 6 وجود ندارد. 
موتورولا همچنین گوشی Droid Turbo را نیز با یک پوشش داخلی ضد آب عرضه کرده که می‌تواند بدون آنکه آسیبی به آن برسد تا ۶ اینچ یا حدود ۱۵ سانتی متر زیر سطح آب قرار بگیرد. 
 

یک ساعت زیر آب با Nexus 6

 


  11 آذر 1393
45 نظر
4.16
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری