تست همراه اول

سرویس خبر
4 آذر 1393 ساعت 17:15
13 نظر

 

احتمالا TouchWiz جدید از تغییر پوسته پشتیبانی خواهد کرد

جی اس ام: در فضای مجازی رابط کاربری TouchWiz سامسونگ که در گوشی های اندرویدی این شرکت نصب شده است، به سبب ظاهر خود بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. اما اگر قابلیت عوض کردن تم به TouchWiz اضافه شود آیا باز هم شاهد چنین انتقداتی خواهیم بود؟

جی اس ام: در فضای مجازی رابط کاربری TouchWiz سامسونگ که در گوشی های اندرویدی این شرکت نصب شده است، به سبب ظاهر خود بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. اما اگر قابلیت عوض کردن تم به TouchWiz اضافه شود آیا باز هم شاهد چنین انتقداتی خواهیم بود؟ در حال حاضر ویژگی تغییر تم در رابط کاربری سونی و بسیاری از کاستوم رام ها مانند CyanogenMod هم وجود دارد. به وسیله این قابلیت تنها با یک بار لمس می توانید ظاهر کلی دستگاه را تغییر دهید که بسیار گسترده تر از تغییر Wallpaper و Icon در سیستم عامل است.

 

 

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید صفحه مربوط به تغییر تم در اندروید 5 و نسخه جدید TouchWiz وجود دارد ولی متاسفانه هنوز مشخص نیست که این تم ها تا چه میزان قابلیت شخصی سازی دارند. یک سوال دیگری که وجود دارد این است که کدام دستگاه های سامسونگ این قابلیت را دریافت خواهند کرد ؟ اما با این وجود باز هم خبر خوبی خواهد بود برای آنها که به ظاهر TouchWiz علاقه چندانی ندارند. 

 

 

تغییر دیگری که در این رابط کاربری اعمال شده در بخش نوار اعلان ها است. اکنون دکمه S Finder به بالا سمت چپ نقل مکان کرده است و بخش Quick Connect نیز به کلی حذف شده است. بنابراین در TouchWiz جدید فضای بیشتری در نوار اعلان های گوشی وجود خواهد داشت. شما درباره تغییرات اعمال شد چه فکر می کنید؟

   4 آذر 1393
13 نظر
4.31
  29 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری