تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1393 ساعت 13:30
11 نظر

 

SanDisk یک حافظه فلش مخصوص آیفون معرفی کرد

جی اس ام: شرکت SanDisk را حتما به واسطه تولید انواع حافظه از SD Card گرفته تا هارد های SSD می شناسید. این شرکت اخیرا یک حافظه فلش برای کاربران آیفون معرفی کرده است. حتما برای خیلی از شما پیش آمده که حافظه آیفون یا آیپدتان به دلیل زیاد بودن عکس ها و ویدئو های موجود در آنها، جای کافی برای نصب یک اپلیکیشن و یا حتی شکار تصاویر بیشتر را نداشته اند.

جی اس ام: شرکت SanDisk را حتما به واسطه تولید انواع حافظه از SD Card گرفته تا هارد های SSD می شناسید. این شرکت اخیرا یک حافظه فلش برای کاربران آیفون معرفی کرده است. حتما برای خیلی از شما پیش آمده که حافظه آیفون یا آیپدتان به دلیل زیاد بودن عکس ها و ویدئو های موجود در آنها، جای کافی برای نصب یک اپلیکیشن و یا حتی شکار تصاویر بیشتر را نداشته اند. شرکت SanDisk برای شما یک حافظه فلش ساخته است که با iOS 7 و iOS 8 سازگاری دارد و به واسطه داشتن پورت لایتنینگ می تواند به iDevice شما متصل شود.

 

 

برای ذخیره کردن عکس و فیلم های خود بر روی این فلش باید ابتدا اپلیکیشن مربوط به این وسیله را نصب کنید سپس از درون آن می توانید به انتخاب خودتان هرکدام از عکس ها یا ویدئو های ذخیره شده روی دستگاهتان را به iXpand انتقال دهید. یکی از مزایای این کار این است که می توانید عکس های خود را به راحتی میان آیفون و آیپد و کامپیوتر به اشتراک بگذارید، بدون این که نیاز به اینترنت یا کابل Lightning دستگاهتان داشته باشید.

نسخه ۱۶ گیگابایتی این دستگاه ۵۹.۹۹ دلار، نسخه ۳۲ گیگابایتی ۷۹.۹۹ دلار و نسخه ۶۴ گیگابایتی ۱۱۹.۹۹ دلار قیمت دارند و با تمام دستگاه های اپل که پورت Lightining دارند نیز کار می کند.

   23 آبان 1393
11 نظر
4.26
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری