تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1393 ساعت 20:15
10 نظر

 

تحلیلگران Strategy Analytics: ال جی در بازار آمریکای شمالی رکورد زد

جی اس ام: بر اساس آخرین گزارش های منتشر شده از تحلیلگران Strategy Analytics، شرکت ال جی در سه ماهه سوم سال جاری ۱۶/۳ درصد سهم بازار آمریکای شمالی را در اختیار داشته است. این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال که ۷/۴ درصد بوده، رشد قابل توجهی داشته است و ال جی در این زمینه قدم بزرگی برداشته است.

جی اس ام: بر اساس آخرین گزارش های منتشر شده از تحلیلگران Strategy Analytics، شرکت ال جی در سه ماهه سوم سال جاری ۱۶/۳ درصد سهم بازار آمریکای شمالی را در اختیار داشته است. این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال که ۷/۴ درصد بوده، رشد قابل توجهی داشته و ال جی در این زمینه قدم بزرگی برداشته است.

 

 

این شرکت در زمینه فروش محصولات هم رکورد جدیدی به ثبت رسانده است. در سه ماهه سوم سال جاری LG موفق شده ۱۶/۸ میلیون گوشی هوشمند به فروش برساند که ۲/۳ میلیون بیشتر از سه ماهه دوم امسال است. سود عملیاتی این شرکت ۴۲۰ میلیون دلار است که معادل ۱۱۱/۸ درصد سود در یک سال گذشته است.

این رشد بسیار خوب ال جی را می توان مدیون LG G3 بود که توانست سهم ال جی از بازار بزرگ آمریکا را به ۱۶/۳ درصد برساند. در این منطقه هم اکنون اپل با ۳۳/۹ درصد بیشترین سهم از بازار را داراست و پس از آن شرکت کره ای سامسونگ با ۲۴/۸ در مکان دوم ایستاده است.

تحلیلگران پیش بینی کرده اند که این رشد صعودی ال جی در سه ماهه چهارم سال جاری متوقف شود چرا که G3 در مقابله با آیفون های جدید شکست خواهد خورد و اپل باعث توقف این رشد خواهد شد. در ماه های آتی خواهیم دید که آیا تحلیلگران پیش بینی درستی داشته اند یا نه. شما درباره رشد ال جی چه فکر می ‌کنید ؟ به نظر شما آیا ال جی در دیگر بازار های دنیا نیز در حال کسب محبوبیت است ؟

   22 آبان 1393
10 نظر
4.28
  39 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری