سرویس خبر
30 مهر 1393 ساعت 11:21
35 نظر

 

اپلیکیشنی که صورت مسئله شما را می بیند و آن را کامل حل می کند +ویدیو

: به نظر می رسد با تحولات دنیای موبایل کم کم دنیای ماشین حساب ها هم در حال تحول باشند. در گذشته لازم بود به سختی فرمول ها وارد ماشین حساب ها شوند اما بعدها با آمدن ماشین حساب های مهندسی کار کمی راحت تر شد. اما حالا دیگر نوبت آن رسیده که تنها دوربین خود را بر روی مسئله مورد نظرتان گرفته تا اپلیکیشن روی موبایل تان به راحتی آن را حل کند.

: به نظر می رسد با تحولات دنیای اپلیکیشن های موبایل، دنیای ماشین حساب ها نیز در حال تحول باشد. در گذشته لازم بود به سختی فرمول ها وارد ماشین حساب ها شوند اما بعدها با آمدن ماشین حساب های مهندسی کار کمی راحت تر شد. اما حالا دیگر نوبت آن رسیده که تنها دوربین خود را بر روی مسئله مورد نظرتان گرفته تا اپلیکیشن روی موبایل تان به راحتی آن را حل کند. اما چگونه؟

 

 

به نظر می رسد کودکان دهه های فدر آینده نتوانند سختی کار دانش آموزان دهه های قبل در حل مسئله و فرمول ها را درک کنند. حالا دیگر حل یک معادله و یک مسئله به سادگی عکس گرفتن با موبایل شده است. PhotoMath اپلیکشنی است که با کمک آن تنها کافیست از معادله خود عکس گرفته و بقیه کار را به این اپلیکیشن بسپارید تا به سرعت جواب معادله را دریافت کنید. اما پیدا کردن جواب معادله نیمی از مسیر است و فهمیدن خود مسیر نیز بخش دیگری از آن است که این اپلیکیشن به صورت مرحله به مرحله به شما نشان می دهد که معادله مذکور را به چه صورت حل کرده است. به نظر می رسد به زودی شاهد یک تحول در عرصه حل سوالات ریاضی باشیم. این اپلیکیشن برای سیستم عامل ویندزفون، اندروید و iOS توسعه داده شده است. در زیر ویدیویی از نحوه کارکرد این اپلیکیشن فوق العاده را مشاهده کنید:

 

 

نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟ 

+ دانلود نسخه iOS اپلیکیشن PhotoMath

+ دانلود نسخه ویندوزفون اپلیکیشن PhotoMath

+ نسخه اندروید : به زودی 

   30 مهر 1393
35 نظر
3.79
  24 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری