تست همراه اول

سرویس خبر
22 مهر 1393 ساعت 11:59
4 نظر

 

ترس گوگل از آینده؛ منتظر یک گوگل دیگر هستیم، رقیب کنونی ما یاهو و بینگ نیستند، آمازون است

جی اس ام: رئیس گوگل یعنی اریک اشمیت، در برلین سخنرانی داشته و در این سخنرانی گفته که بزرگترین رقیب موتور جستجوگر گوگل یاهو و یا بینگ نیستند و گوگل از یک رقیب دیگر به اسم آمازون ترس بیشتری دارد.

جی اس ام: رئیس گوگل یعنی اریک اشمیت، در برلین سخنرانی داشته و در این سخنرانی گفته که بزرگترین رقیب موتور جستجوگر گوگل، یاهو یا بینگ نیستند و گوگل از یک رقیب دیگر به اسم آمازون ترس بیشتری دارد.

اشمیت گفته: "بسیاری از افراد فکر می‌کنند رقیب اصلی ما یاهو و یا بینگ است، اما در حقیقت بزرگترین رقیب جستجوگری ما آمازون است. مردم آمازون را به عنوان یک موتور جستجوگر نگاه نمی‌کنند اما اگر کسی دنبال خرید چیزی باشد جایی که به طور حتم به آن سر خواهد زذ، آمازون است. آنچه واضح است، آمازون بیشتر بر روی بخش تجاری تمرکز دارد و به سوالات و جستجوهای کاربران پاسخ می‌دهد، درست مانند آنچه ما انجام می‌دهیم."

اشمیت همچنین اشاره کرده، با اینکه در حال حاضر 90 درصد مارکت جستجوی اینترنتی، در دست گوگل است، اما آن‌ها نگران یک گوگل دیگر هستند.

او گفته: "کسی در جایی مانند یک گاراژ اسلحه خود را به سمت ما نشانه رفته، به این موضوع اعتقاد دارم، زیرا پیش از این ما هم در گاراژ بودیم. تغییرها از جایی می‌آیند که شما کمترین انتظار را از آن دارید."

به نظر شما روزی موتور جستجوگری خواهیم دید که جای گوگل را بگیرد؟

منبع: androidcentral  22 مهر 1393
4 نظر
4.81
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری