سرویس خبر
9 مهر 1393 ساعت 11:59
16 نظر

 

بهترین اپلیکیشن های هماهنگ با سنسور اثر انگشت آیفون

: یکی از قابلیت هایی که اپل از iOS8 در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، امکان استفاده از سنسور اثر انگشت در اپلیکیشن ها بود. اما حالا دولوپرها از این فرصت استفاده کرده و اپلیکیشن های خود را با این امکان هماهنگ کرده اند که تعدادی از این اپلیکیشن ها را در این پست معرفی می کنیم.

: یکی از قابلیت هایی که اپل از iOS8 در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، امکان استفاده از سنسور اثر انگشت در اپلیکیشن ها بود. اما حالا دولوپرها از این فرصت استفاده کرده و اپلیکیشن های خود را با این امکان هماهنگ کرده اند که تعدادی از این اپلیکیشن ها را در این پست معرفی می کنیم. 

 

 

 

1- اپلیکیشن محبوب 1Password

 

 

این اپلیکیشن را که مدتی پیش در معرفی کرده بودیم، از محبوب ترین اپلیکیشن های ذخیره پسوردهای شما محسوب می شود. در واقع شما می توانید همه پسوردهای خود را در آن قرار داده تا هیچ یک از پسوردهای خود را فراموش نکنید. طبعا محافظت از این پسوردها بسیار مهم است و بهترین راه برای حفاظت از آن استفاده از سنسور اثر انگشت است که این اپلیکیشن به خوبی از آن استفاده کرده و شما می توانید با اثر انگشت خود از پسوردها محافظت کنید. 1Password بدون شک بهترین اپلیکیشن برای مدیریت پسوردهای شما محسوب می شود. 

+دانلود اپلیکیشن 1Password 

 

2- اپلیکیشن اسکنر اسناد و مدارک Scanner Pro

 

 

اپلیکیشن Scanner Pro یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای اسکن عکس ها و مدارک شماست. به کمک این اپلیکیشن شما می توانید آیفون خود را به یک اسکنر تمام عیار تبدیل کنید. اما گاهی مدارکی که شما اسکن می کنید شخصی بوده و دوست ندارید هیچکس به آن دسترسی داشته باشد. Scanner Pro اپلیکیشنی است که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله سنسور اثر انگشت از مدارکی که اسکن کرده اید محافظت کنید. 

+ دانلود اپلیکیشن Scanner Pro

 

3- اپلیکیشن حسابداری Mint 

 

 

مینت از جمله بهترین اپلیکیشن های حسابداری همراه محسوب می شود. این اپلیکیشن به شما کمک می کند دقیقا پولتان را در کجا خرج کرده و از کجا کسب درآمد کرده اید. بدین ترتیب سرانه خرج ماهانه خود را بدست خواهید آورد. طبعا بسیاری از افراد دوست ندارند کسی از نحوه کسب درآمد و خرج کردن آن ها اطلاعات کسب کند. شما می توانید از این اطلاعات به وسیله سنسور اثر انگشت محافظت کنید. 

+دانلود اپلیکیشن Mint

 

4- اپلیکیشن فروشگاه Amazon

 

 

قطعا با آمازون آشنا هستید. آمازون از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی محسوب شده و شما از طریق اپلیکیشن آن می توانید خریدهای خود را انجام دهید. اما برای اینکه از خریدهای خود مطمئن باشید می توانید خرید خود را از طریق سنسور اثر انگشت تایید کنید. بنابراین خیالتان از این راحت خواهد بود که کسی با حساب شما خریداری نخواهد کرد. 

+ دانلود اپلیکیشن Amazon

 

5- اپلیکیشن انتقال تصویر Screen VNC

 

 

Screen VNC را می توان از بهترین اپلیکیشن های ریموت شدن به کامپیوتر محسوب کرد. به وسیله این اپلیکیشن می توانید به راحتی از داخل آیفون به کامپیوترتان متصل شده و تصویر آن را مشاهده کنید. امکان محافظت از طریق اثر انگشت این مزیت را به کاربر می دهد که اگر آیفون شما گم شد کسی نتواند از طریق این اپلیکیشن به کامپیوتر شما متصل شود. 

+دانلود اپلیکیشن Screen VNC

 

به نظر شما کدام یک از این اپلیکیشن ها کاربردی تر است ؟   9 مهر 1393
16 نظر
3.40
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری